piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Kelly Osbourne żałuje komentarzy o Latynosach z 2015 roku: „Najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam”

Prawie 10 lat po tym, jak po raz pierwszy znalazła się w gorącej wodzie za komentarze na temat Latynosów w The View, Kelly Osbourne wyjaśnia swój żal z powodu tego incydentu.

„Byłam naprawdę załamaną, przestraszoną osobą” – powiedziała Osbourne Rolling Stone w tym tygodniu, odnosząc się do siebie w czasie reakcji w 2015 roku. „Po tym wydarzeniu zaczęłam długo i wnikliwie przyglądać się sobie”

Komentarze Osbourne pojawiły się podczas jej gościnnego występu w The View, kiedy zakwestionowała zakaz imigracyjny byłego prezydenta, pytając: „Jeśli wyrzucisz każdego Latynosa z tego kraju, to kto będzie czyścił twoją toaletę, Donaldzie Trumpie?”

W tym czasie współprowadząca The View Rosie Perez odpowiedziała, że „Latynosi to nie tylko – „, zanim Osbourne dodał: „Nie miałem tego na myśli. Daj spokój! Nigdy nie miałabym tego na myśli! Nie jestem częścią tego sporu”

Wiele osób w Internecie zawstydziło Osbourne za jej słowa, a muzyk i osobowość telewizyjna szybko przeprosiła na Facebooku, pisząc: „Wezmę odpowiedzialność za mój zły dobór słów, ale nie będę przepraszać za bycie rasistą, ponieważ NIE jestem. Dzisiaj spieprzyłam sprawę z całego serca. Nie chcę nikogo oszukiwać kiepskimi wymówkami”

W Rolling Stone w tym tygodniu Osbourne rozwinęła swoją perspektywę, mówiąc, że jest świadoma, że jej komentarze „zraniły wiele osób” i nazwała ten incydent „najgorszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam”

„W tym czasie mój tata [Ozzy Osbourne] właśnie zdradził moją matkę [Sharon Osbourne]” – kontynuowała. „Piłam, aby znieczulić ból wszystkiego. Byłam śmietnikiem, jeśli chodzi o narkotyki, cokolwiek mogłam dostać w swoje ręce”

„Nikt nie chce słuchać od białej osoby o rasie” – kontynuował Osbourne. „Nikt. Nie chcą. Nauczyłem się tego na własnej skórze. Jak powiedziałem, nadszedł czas, abyśmy zaakceptowali zachodzące zmiany, przyjęli je i wspierali, zamiast bać się i czuć, że ktoś ci coś odbiera. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale tak jak powiedziałem, nadszedł czas, aby usiąść i się zamknąć.”

Czytaj również:  Jonathan Bennett chce połączyć się z Lindsay Lohan w świątecznym filmie

W wywiadzie podkreśliła również swój trwały szacunek dla mieszkańców Ameryki Łacińskiej. „Czuję bardzo mocno, że kultura latynoamerykańska jest kręgosłupem Ameryki” – powiedziała. „Wierzę, że Latynosi to najciężej pracujący ludzie, jakich kiedykolwiek spotkasz. A ich związek z rodziną i kulturą jest bliższy mojemu niż amerykańskiemu. Nigdy nie próbowałam być Amerykanką. Nigdy nie chciałam być częścią kraju, w którym jest tyle nienawiści, tyle dezinformacji i mentalności kopania ich, gdy są na dnie”

„Każdy musi spojrzeć na siebie z przymrużeniem oka” – dodał Osbourne. „Nie każdy. To błąd. Biali ludzie muszą przyjrzeć się sobie z bliska, sprawdzić swoje przywileje i być nieco bardziej otwarci. O wiele bardziej otwarci.”

Latest Posts

Nie przegap