23 lipca 2022 | 15:54pm

Kid Rock został zmuszony do zrobienia sobie przerwy w graniu „All Summer Long”, a niektórzy jego fani byli bardziej niż rozżaleni.

Piosenkarz został zmuszony do odwołania koncertu na targach stanowych w Północnej Dakocie, co spowodowało zamieszki oczekujących fanów, donosi TMZ.

Wojownik „Bawitdaba” miał wystąpić na targach w piątkowy wieczór, ale burza gotująca się na obrzeżach miasta sprawiła, że występ został opóźniony. Kid Rock miał wejść na scenę około 21:30, po występie jego zespołu otwierającego, Night Ranger.

Jednak przed godziną 11 oficer z Departamentu Szeryfa Hrabstwa Ward podszedł do mikrofonu i ogłosił, że koncert został odwołany. Nic dziwnego, że 18,000-osobowa publiczność nie była zadowolona i zaczęła śmiecić lokal.

Kid Rock.
Kid Rock został zmuszony do odwołania koncertu, co spowodowało, że fani zdemolowali lokal.
Getty Images

Puszki z piwem były rzucane, a jeden mężczyzna wspiął się na scenę, zanim ochrona go złapała, podczas gdy inny niesforny fan został zakuty w kajdanki i wyprowadzony przez policję.

North Dakota State Fair napisał na swojej stronie na Facebooku, że koncert został odwołany z powodu „obaw dotyczących bezpieczeństwa związanych z silnymi wiatrami, piorunami i ciężką pogodą w okolicy” i zaoferował uczestnikom koncertu zwrot pieniędzy.

„SO PI-ED OFF nie mogliśmy zagrać dla wyprzedanego tłumu dziś wieczorem w Minot, ND (z powodu silnych wiatrów)”, napisał później urodzony w Michigan rockman. „Wiem, że to jest do bani, ale nikt z nas nie może kontrolować matki natury. Proszę, bądźcie bezpieczni wyjeżdżając i dbajcie o siebie nawzajem.”

Kid Rock.
Kid Rock jest obecnie w trasie tego lata.
Theo Wargo

W ciągu ostatnich kilku lat piosenkarz „Redneck Paradise” trafił na pierwsze strony gazet za swoje poparcie dla Donalda Trumpa, używanie gejowskich profanacji i pijackie tyrady przeciwko Oprah Winfrey.

Rock jest takim fanem byłego prezydenta, że rozpoczął swoją obecną krajową trasę koncertową z wideo wprowadzeniem od Trumpa.

Kid Rock.
Kid Rock był jawnym zwolennikiem byłego prezydenta Trumpa.
Getty Images