poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Kiedy oglądać 'Daisy Jones & The Six’ i słuchać gwiezdnej ścieżki dźwiękowej online?

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Daisy Jones & the Six nie ma jeszcze premiery, ale serial retro już wywołuje szum dzięki swojej bohemicznej garderobie.

Oparty na bestsellerowej powieści Taylora Jenkinsa Reida o tej samej nazwie, oryginalny miniserial Prime Video gwiazdorzy Riley Keough jako Daisy Jones i Sam Claflin jako Billy Dunne, „heat-seeking” co-lead singer-songwriters fikcyjnego zespołu Los Angeles w późnych latach 70-tych. Grupa wznosi się od zapomnienia do sukcesu z dnia na dzień – tylko po to, by rozpaść się u szczytu sławy po wyprzedanym koncercie w chicagowskim Soldier Field. Will Harrison, Suki Waterhouse, Josh Whitehouse i Sebastian Chacon uzupełniają członków zespołu; w obsadzie są również Timothy Olyphant, Camila Morrone, Nabiye Be, Tom Wright i Seychelle Gabriel.

W odcinkach w stylu dokumentalnym muzycy siadają kilkadziesiąt lat później i ujawniają, jak to wszystko się skończyło. Fikcyjny zespół wydał nawet album, Aurora, który służy jako ścieżka dźwiękowa serialu. Składający się z 11 utworów album został napisany przez Blake’a Millsa (z Simon Dawes) i weterana produkcji muzycznej Tony’ego Berga, a udział w nim wzięli Jackson Browne, Phoebe Bridgers i Marcus Mumford (z Mumford and Sons).

Projektantka kostiumów Denise Wingate powiedziała niedawno Footwear News, że podczas gdy Stevie Nicks zainspirowała książkę, ekranowy styl Daisy był mieszanką wokalistki Fleetwood Mac, Cher i Lindy Ronstadt. Keough „naprawdę chciała ucieleśnić postać i naprawdę poczuć, że postać jest prawdziwa”, powiedział Wingate. „Sama Riley jest bardzo niezależną, wolną osobą, która ma swój własny styl i naprawdę nie dba o to, co ktoś myśli. I myślę, że wniosła to do Daisy.”

Dla Karen Waterhouse, projektantka garderoby czerpała inspirację od Patti Smith, Suzi Quatro i Marca Bolana z T. Rex, podczas gdy postać Morrone brała notatki dotyczące stylu od Ali MacGraw.

Czytaj również:  Jenna Ortega mówi, że miała COVID podczas kręcenia ikonicznej sceny tańca w 'Wednesday'

Gwiazdy Daisy Jones wykorzystały swoje garderoby poza ekranem również do promocji serialu. Keough, Waterhouse, Morrone i Be założyły stylizacje inspirowane latami 70. podczas trasy prasowej serialu. A widzowie, którzy chcą mieć wygląd Daisy Jones na ekranie, będą mieli wkrótce szansę, gdy bohemian-chic detalista Free People wprowadza na rynek kapsułową kolekcję inspirowaną serialem 13 marca.

Dowiedz się, kiedy i gdzie oglądać Daisy Jones & the Six online bez kablówki, plus kup książkę i ścieżkę dźwiękową poniżej.

Kiedy i gdzie oglądać Daisy Jones & the Six Online

Daisy Jones & the Six ma premierę na Amazon’s Prime Video 3 marca, a pierwszy sezon obejmuje dziesięć 45-minutowych odcinków wydawanych co tydzień w częściach. Pierwsze trzy odcinki będą dostępne do strumienia w piątek, z następnymi trzema przybywającymi 10 marca, a następnie dwa kolejne 17 marca, i ostatnie dwie części 24 marca.

Daisy Jones and The Six: Season 1 na Amazon.com

Kup teraz

Jedynym sposobem na obejrzenie serialu jest platforma streamingowa giganta e-commerce, która wymaga członkostwa w Amazon Prime (15 dolarów miesięcznie lub 139 dolarów rocznie) lub samodzielnej usługi Prime Video (9 dolarów miesięcznie). Nowi abonenci mogą oglądać Daisy Jones & the Six za darmo z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym dla każdej z opcji.

Członkostwo Prime obejmuje dostęp do oryginalnych seriali Amazon, takich jak nagrodzony Emmy The Marvelous Mrs. Maisel, Lord of the Rings: Pierścienie Władzy, The Summer I Turned Pretty i Peripheral, oraz oryginalnych filmów Prime Video, takich jak Somebody That I Used to Know, Shotgun Wedding i innych. Członkowie Prime mogą również korzystać z ekskluzywnych ofert na artykuły spożywcze Amazon Fresh i Whole Foods, wczesnych zakupów i zniżek podczas wydarzeń Prime Day, szybkiej wysyłki tego samego do dwóch dni i innych korzyści.

Czytaj również:  Miley Cyrus wyjaśnia swoje stanowisko w sprawie braku trasy koncertowej: "To nie jest teraz dla mnie najlepsze"

Daisy Jones & the Six’s Aurora jest dostępna do kupienia lub streamingu od dzisiaj na Amazon Music, iTunes, Spotify i innych internetowych platformach muzycznych.

Poniżej sklep z książką, która zainspirowała serial i oryginalną ścieżką dźwiękową.

Daisy Jones & the Six autorstwa Taylor Jenkins Reid

Daisy Jones & The Six: A Novel

Amazon

Daisy Jones & The Six: A Novel $9.99 na Amazon.com

Kup teraz

Aurora Daisy Jones & the Six

Aurora by Daisy Jones & the Six

Amazon

AURORA $7.99 na Amazon.com

Kup teraz

Latest Posts

Nie przegap