19 maja 2022 | 12:10

Kim Kardashian uczciła przejście „baby bar” kilkoma ciasteczkami z cheddar bay.

Gwiazda reality dowiedziała się, że zdała egzamin dla studentów prawa pierwszego roku w grudniu 2021 roku, siedząc w swoim samochodzie przed restauracją Red Lobster.

Podczas najnowszego odcinka serialu Hulu „The Kardashians”, Kardashian i jej córka North, a także szefowa marketingu KKW Beauty Tracy Romulus i jej dzieci, Remi i Ryan, wyszli z sieciowej restauracji, aby sprawdzić wyniki egzaminu Kardashian.

„Idę w samochodzie, bo jeśli jestem zdenerwowana, nie chcę, żeby wszyscy się gapili” – wyjaśniła Kardashian – która wcześniej trzykrotnie oblała egzamin.

„Do baby baru można podejść tylko określoną ilość razy. To był ostatni raz, kiedy mogłam go zdawać, więc jeśli nie [pass] to ta podróż do szkoły prawniczej jest dla mnie skończona.”

Po dramatycznej chwili oczekiwania na załadowanie się ekranu, Kardashian krzyknęła jak najęta: „Zdałam!”

„Czy to jest prawdziwe?” Kardashian, 41, shrieked, zanim zaczęła płakać. „Jestem tak szczęśliwy. Jak, dosłownie nie myślałem, że to zrobiłem.”

Podczas FaceTimingu ze swoim profesorem Chuckiem Shonholtzem, ujawniła następnie swoją lokalizację.

Kim Kardashian
Założyciel Skimsów podszedł do testu trzy razy wcześniej.
GC Images

„Jestem w Red Lobster! North wygrała swój pierwszy mecz koszykówki i przyjechaliśmy do Red Lobster, a ja jestem w samochodzie.”

Po tym jak emocje opadły, Kardashian skierowała się z powrotem do restauracji z North, 8, która namawiała ją do „zadzwonienia do taty [Kanye West], już teraz.”

„Tutaj, możesz”, odpowiedziała Kardashian, przekazując telefon North, aby zadzwoniła do rapera, 44.

Mama czwórki dzieci po raz pierwszy ogłosiła, że zdała test – który jest wymagany dla studentów w Kalifornii, którzy studiują prawo poprzez praktykę, tak jak Kardashian – poprzez Instagram.

Czytaj również:  Kandi Burruss oskarża Marlo Hampton i Sheree Whitfield o nazywanie jej "dziwką"
Kim Kardashian speaking at the White House.
Kardashian od lat lobbuje za reformą więziennictwa.
Getty Images

„OMFGGG I PASSED THE BABY BAR EXAM!!!!” podpisała serię swoich ówczesnych zdjęć.

„Dla każdego, kto nie zna mojej podróży do szkoły prawniczej, wiedz, że to nie było łatwe lub przekazane mi”, kontynuowała. „Zawiodłem ten egzamin 3 razy w ciągu 2 lat, ale wróciłem z powrotem do góry za każdym razem i studiował ciężej i próbował ponownie, aż zrobiłem to!!! (I did have COVID on the 3rd try w a 104 fever but I’m not making excuses😉)”

Kardashian wyjaśniła, że to dopiero pierwszy z dwóch egzaminów adwokackich, które będzie musiała zdać, aby móc praktykować prawo. Podzieliła się również tym, że wielu najlepszych prawników odradzało jej pójście drogą „baby bar”.

Kim Kardashian and Pete Davidson
Kardashian, na zdjęciu z chłopakiem Pete’em Davidsonem, powiedziała, że jej marzeniem jest założenie własnej kancelarii prawnej.
Getty Images

„Najważniejsze to nigdy się nie poddawać, nawet gdy trzymasz się na włosku, możesz to zrobić!!!!! Set your mind to it and get it done because it feels soooooo good once you get to the other side!”

Podczas wywiadu z kwietnia 2022 roku, gwiazda rzeczywistości – której zmarły ojciec, Robert Kardashian, był odnoszącym sukcesy prawnikiem w latach 90-tych, znanym z pracy przy procesie O.J. Simpsona w 1995 roku – powiedziała, że jej marzeniem jest założenie własnej firmy.

W ciągu ostatnich kilku lat założycielka Skims lobbowała na rzecz reformy więziennictwa i odegrała dużą rolę w uwolnieniu wielu więźniów, w tym Juliusa Jonesa.