czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Krytyka „czerwonego” dywanu Emmys 2023 nie ustaje po komentarzach Chrissy Teigen

Chociaż gwiazdy mogły olśniewać na dywanie nagród Emmy 2023 w poniedziałkową noc, wielu uważa, że zrobiły to pomimo ponurego i rozpraszającego wystroju miejsca.

Chociaż nie uczestniczyła w ceremonii, Chrissy Teigen wyraziła dezaprobatę dla projektu tej nocy, pisząc w historii na Instagramie, że „błagała o lepiej wyglądające kroki i powtórzenia”

Kiedy 15 stycznia największe nazwiska telewizji zjechały do Peacock Theater w Los Angeles, spotkały się ze srebrnym dywanem i czarnym tłem – znanym również jako „step and repeat” – ozdobionym słowami „Fox” i „Emmys”

„Wydaje się to takie proste” – kontynuowała swoją krytykę Teigen. „Trochę kwiatów i prostoty. Boże, modlę się”

Jej opinię podziela również wiele innych osób. „Tło było brzydkie” – powiedział The Hollywood Reporter wieloletni fotograf, który poprosił o anonimowość. „Rozumiem, że Fox i Emmys chcą mieć swoje oznakowanie, ale mniej znaczy więcej na dywanie. Trudno jest zadowolić wszystkich, ale elegancja i niezbyt wiele wzorów jest lepsze”

Wiele osób w Internecie twierdziło, że projekt wydawał się niedokończony i rozpraszający. „The Emmys step and repeat wygląda jak plac budowy luksusowego budynku z zerowymi udogodnieniami FOX jest tak głęboko niepoważny lmfao” – napisał jeden z fanów na X, dawniej Twitterze.

„Nie chcesz, aby tło było gwiazdą” – dodał fotograf. „Gwiazdą powinna być osoba znajdująca się przed nim”

Tegoroczne rozdanie nagród Emmy nie jest pierwszym przypadkiem, gdy projekt dywanu doprowadził do rozczarowania. Zeszłoroczny bladobeżowy „szampański” dywan w Dolby Theatre w Los Angeles był pierwszym nieczerwonym dywanem na rozdaniu Oscarów od 1961 roku, kiedy to, według badaczy Akademii, czerwony dywan został po raz pierwszy użyty przed wejściem do Santa Monica Civic Auditorium.

Zmiana ta spotkała się ze znacznym sprzeciwem w Internecie, w tym ze strony niektórych gości honorowych ceremonii.

Czytaj również:  A Trip Inside Peacock's Mystery Comedy "The Resort

Jamie Lee Curtis, która tej nocy odebrała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej, dzień wcześniej napisała na Twitterze, że „ich dywan będzie pasował do moich zasłon”, kiedy dowiedziała się o szampańskim kolorze po wybraniu beżowej sukienki, która akurat pasowała.

Jamie Lee Curtis uczestniczy w 95. dorocznym rozdaniu Oscarów 12 marca 2023 r. w Hollywood. Arturo Holmes/Getty Images

Chociaż wydaje się, że nie ma sensu próbować uszczęśliwiać wszystkich, fotograf eventowy ma kilka rad: „Zapytaj fotografów przed wydrukowaniem tła lub oświetleniem wydarzenia. Są ludzie, którzy pytają mnie teraz o swoje wydarzenia i jestem im bardzo wdzięczny. Jeśli chcesz wydać pieniądze, zasięgnij opinii”

The Hollywood Reporter skontaktował się z przedstawicielami Akademii Telewizyjnej i Foxa w celu uzyskania komentarza.

Latest Posts

Nie przegap