7 czerwca 2022 r. | godz. 18:00

Coś połaskotało książęta Karola w kość.

Książę Walii został przyłapany na niekontrolowanym śmiechu podczas oglądania w niedzielę parady z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II.

Jego okrzyki zwróciły uwagę Camilli Parker Bowles i księcia Williama, których można było zobaczyć na nagraniu wideo, jak pytają księcia, co go tak rozśmieszyło.

Książę Karol próbował tłumaczyć, ale zarówno jego żona, jak i syn najwyraźniej nie uważali tego za tak zabawne jak on. Oboje uśmiechnęli się, ale z pewnością nie zareagowali tak samo jak on.

Parada, która zakończyła czterodniowy festyn z okazji 70-lecia panowania królowej Elżbiety, była godna uwagi, ponieważ pozwoliła fanom przyjrzeć się rodzinie królewskiej.

Czteroletni wnuk księcia Karola, książę Louis, również stał się bohaterem virala ze względu na swoje różne wybryki, do których należało pokazywanie języka matce, Kate Middleton, próby stawania na siedzeniu i siadanie na kolanach dziadka.

Książę i księżna Cambridge zażartowali sobie nawet z psikusów swoich najmłodszych, publikując na Instagramie post poświęcony obchodom jubileuszu.

„Wszyscy świetnie się bawiliśmy, zwłaszcza Louis… 👀”, napisali w poniedziałek.

Camilla, Duchess of Cornwall, Prince Charles, Prince of Wales, and Prince Louis of Cambridge watch the Platinum Pageant on June 05, 2022 in London, England. The Platinum Jubilee of Elizabeth II is being celebrated from June 2 to June 5, 2022.
Książę Karol tarmosił wnuka księcia Louisa na kolanach podczas konkursu.
Getty Images

Inną młodą królewną, która skradła show, była Lena Tindall, 3-letnia córka Zary Tindall i Mike’a Tindalla.

Prince Charles.
Książę Karol śmiał się wesoło podczas oglądania konkursu.
UK Press via Getty Images

W pewnym momencie zauważono, że uderzyła swoją siostrę Mię, najwyraźniej zirytowana tym, że jej starsza siostra klaskała w dłonie, gdy przechodziła parada. Mia pociągnęła młodszą siostrę za rękę, co spowodowało ostrą reprymendę ze strony taty.

Rozdając cukierki, Lena oblodziła także kuzyna Louisa. Upewniła się, że nie dostał żadnych cukierków, podczas gdy jej inni kuzyni, książę George i księżniczka Charlotte, dostali.

Czytaj również:  Najlepsze gwiazdorskie snapy tygodnia: Celebs at play z Jeffem Goldblumem, Megan Thee Stallion