sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Lindsay Lohan składa hołd 'Mean Girls’ w kampanii butów do biegania Allbirds

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Lindsay Lohan, która powróciła do aktorstwa, może rozpocząć pracę z pomocą zrównoważonej marki Allbirds.

Aktorka występuje w nowej kampanii firmy świętującej jej nowe ekologiczne trampki Tree Flyer, które są dostępne w rozmiarach dla kobiet i mężczyzn, a teraz występują w limitowanej wersji kolorystycznej Lux Pink. W jednominutowym spocie gwiazda Mean Girls nawiązuje do kultowego filmu, który stał się broadwayowskim musicalem napisanym przez Tinę Fey.

„Kiedy Allbirds ogłosił, że jestem rzecznikiem ich nowego buta do biegania, internet był, cóż, mniej więcej taki, jakiego można się spodziewać” – mówi Lohan w filmie. „Nie biegałam po torze w szkole średniej – byłam bardziej matematyczką. Chyba jestem trochę niespodziewana.”

35-letni przedsiębiorca uprawia sport od stóp do głów Allbirds w kampanii, w tym Natural Run Form Tank i Legginsy ($68 do $98) w limitowanej edycji Aubergine colorway. W filmie widocznym poniżej, wybiera parę gorących różowych kicksów z linii trampek i dodaje, „Cóż, jest środa”, odnosząc się do słynnej linii wypowiedzianej przez Amandę Seyfried Mean Girls postać, Karen.

Lohan kontynuuje: „[The Tree Flyers] nie tylko wyglądają słodko; są wykonane z naturalnych materiałów – zawsze unikajcie plastiku.”

Firma z San Francisco zadebiutowała w maju swoim pierwszym butem do biegania i wykorzystała ponad 115 biegaczy do przetestowania Flyera, który jest pierwszą parą wykorzystującą zastrzeżoną przez Allbirds podeszwę środkową SwiftFoam wykonaną z żywicy na bazie oleju rycynowego. Rezultatem jest wysokowydajna i „bardziej zrównoważona pianka, która nadal ma sprężystość, stabilność i lekkość” dla sprężystego i amortyzowanego noszenia podczas biegów dystansowych.

Inne ekologiczne i przyjazne dla biegaczy cechy obejmują certyfikowane przez Forest Stewardship Council materiały, takie jak podeszwa zewnętrzna z naturalnej gumy i oddychająca cholewka z włókna eukaliptusowego, zewnętrzny licznik pięty i geometryczna podeszwa środkowa dla stabilności, wyściółka pięty z wełny merynosów ZQ i sznurówki wykonane z przetworzonych plastikowych butelek. Marka twierdzi również, że włókno drzewne buta zmniejsza swój ślad węglowy o połowę, a sama firma inwestuje w offsety węglowe, finansując projekty, które neutralizują jej ogólny ślad.

Czytaj również:  Penélope Cruz, Michaela Coel, Roger Federer, Dua Lipa jako współprowadzący 2023 Met Gala

Lohan niedawno podpisała umowę na dwa filmy z Netflixem, a także wystąpi w nadchodzącej komedii romantycznej, Falling for Christmas, która będzie miała premierę na streamerze pod koniec tego roku. Była również narratorką w randkowym reality show Amazon Prime Video Lovestruck High i pojawiła się jako sędzia w pierwszym sezonie australijskiej edycji The Masked Singer. W zeszłym roku, Linday’s Lohan Beach Club gwiazda wydała nową piosenkę, „Lullaby”, jako NFT, netting ponad $85,400 w kryptowalucie Tron.

Sklep LiLo’s running look poniżej, jak również inne colorways Allbirds’ Tree Flyers.

Buty do biegania Allbirds Tree Flyer w kolorze Lux Pink

Allbirds The Flyer Running Shoe in Lux Pink

Allbirds Damskie buty do biegania Tree Flyer w kolorze Lux Pink$160

Kup teraz

Allbirds Natural Run Form Tank in Aubergine

Allbirds Natural Run Form Tank in Aubergine

Allbirds Natural Run Form Tank in Aubergine$68

Kup teraz

Allbirds Natural Leggings in Aubergine

Allbirds Natural Leggings in Aubergine

Allbirds Natural Leggings$98

Kup teraz

Allbirds Tree Flyer Running Shoes in Blizzard

Allbirds The Flyer Running Shoe in White

Allbirds Damskie buty do biegania Tree Flyer w kolorze Blizzard$160

Kup teraz

Buty do biegania Allbirds Tree Flyer w kolorze naturalnym czarnym

Allbirds The Flyer Running Shoe in Natural Black

Buty do biegania Allbirds Women’s Tree Flyer w kolorze Natural Black$160

Kup teraz

Allbirds Tree Flyer Running Shoes in Buoyant Orange

Allbirds The Flyer Running Shoe in Buoyant Orange

Allbirds Damskie buty do biegania Tree Flyer w kolorze Buoyant Orange$160

Kup teraz

Latest Posts

Nie przegap