niedziela, 25 lutego, 2024

Ostatnie posty

Mark Strong nowym ambasadorem marki Bremont Watches

Marki zegarków statusowych prezentują w swoich bieżących kampaniach znakomitą listę ambasadorów, w tym Ryan Gosling dla TAG Heuer, Bradley Cooper dla czasomierza Tambour firmy Louis Vuitton, Gisele Bündchen dla IWC i Jennifer Lawrence dla Longines. W październiku brytyjska firma Bremont ogłosiła swoją najnowszą twarz, Marka Stronga, w związku z wydaniem Supernova, zintegrowanego zegarka z bransoletą marki. Urodzony w Londynie aktor znany z ról w 1917 i Kingsman: The Secret Service (w których wystąpiły czasomierze Bremont) rozmawiał wyłącznie z THR o swojej miłości do zegarków i nowym występie.

Jakie jest Twoje najwcześniejsze wspomnienie o zegarku, który zmienił Cię w fana?

Bremont’s 40mm Supernova in stainless steel; $8,995, bremont.com

Bremont’s 40mm Supernova w stali nierdzewnej; $8,995, bremont.comDZIĘKI UPRZEJMOŚCI MARKI

Uwielbiam zegarki odkąd byłem dzieckiem i dostałem swój pierwszy elektroniczny zegarek [cyfrowy Casiotron], co wydaje się bardzo Space Age, gdy weźmiemy pod uwagę to dzisiaj. Wygląd pięknej tarczy zegarka, dokładność wysokiej jakości czasomierza i fakt, że nosisz go na nadgarstku jako widoczny element biżuterii, czyli coś, czego [inaczej] w ogóle nie noszę, to powód, dla którego kocham zegarki.

Zanim poznałeś Bremont dzięki Kingsman, jaki styl zegarków wpadł Ci w oko?

Zawsze zwracałem uwagę na zegarki, które pochodziły od tzw. znanych marek, czyli tych wszechobecnych, drogich i trudnych do zdobycia. Mój gust był dość zróżnicowany: Interesowała mnie przede wszystkim elegancja i jakość, choć lubiłem też zegarki nurkowe i sportowe, więc jeśli tarcza zegarka wyglądała ciekawie i klasycznie, to prawdopodobnie trafiała w mój gust. Nie było nic zbyt dużego, topornego ani ruchliwego.

Bremont Longitude - Watch

Zegarek Bremont Longitude.Dzięki uprzejmości firmy Bremont

Jak praca z Bremont zmieniła Cię w większego nerda zegarkowego?

Byłem zafascynowany wizytą w manufakturze Bremont, [znanej jako] „The Wing”, w Henley-on-Thames, i zobaczeniem maszyn, które zostały wynalezione i zaadaptowane przez Bremont do produkcji ich zegarków oraz faktem, że prawie każdy pojedynczy element jest zaprojektowany w tej fabryce. Dokładność i delikatność, z jaką części są tworzone i montowane, była czymś, co naprawdę mnie interesowało, i nie zdawałem sobie sprawy, że będę, dopóki nie odwiedziłem The Wing i nie porozmawiałem z [współzałożycielami Bremont] Nickiem i Gilesem Englishami.

Czytaj również:  Prezes Hartbeat, Thai Randolph, mówi o przekraczaniu granic w opowiadaniu historii i podwojeniu wysiłków na rzecz integracji

Jaki jest zegarek, po który sięgasz najczęściej w tych dniach?

Moim faworytem w tej chwili jest Bremont Longitude, który posiada część oryginalnego Flamsteed Meridian Line z Obserwatorium w Greenwich i posiada nową inżynierię Bremont, wszystko wykonane w Wielkiej Brytanii. Jest to po prostu piękna rzecz do noszenia i ma wspaniałą cechę: czerwona kropka pojawia się w oknie rezerwy mocy i wypełnia się, gdy zegarek jest w pełni nawinięty, aby naśladować czerwoną kulę na szczycie Obserwatorium w Greenwich.

W jaki sposób brytyjskie pochodzenie marki może mieć dla Ciebie znaczenie?

Dobrze jest wiedzieć, że noszę zegarek, który został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Świadomość, że został on zaprojektowany, wykonany i stworzony w Wielkiej Brytanii sprawia, że czuję się bardzo dumny.

Mark Strong - Watch Ambassador - Bremont Watches

Mark Strong noszący Bremont SupernovaDzięki uprzejmości firmy Bremont

Wersja tej historii po raz pierwszy pojawiła się w wydaniu z 9 listopada magazynu The Hollywood Reporter. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Latest Posts

Nie przegap