niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Matthew McConaughey i Kate Hudson „od razu poczuli się komfortowo” na planie filmu „Jak stracić faceta w 10 dni

Matthew McConaughey otwiera się na temat dynamiki między nim a Kate Hudson na planie Jak stracić faceta w 10 dni.

Zdobywca Oscara spotkał się z People, aby uczcić 50. rocznicę publikacji, podczas której opowiedział o niektórych ze swoich najbardziej kultowych ról, w tym o swoim występie w komedii romantycznej. Przypomniał sobie spotkanie ze swoją współgwiazdą przed rozpoczęciem produkcji filmu.

„Pamiętam, że spotkaliśmy się na parkiecie Paramount – wydaje mi się, że to był czas – i te castingowe kanapy, szczególnie w przypadku komedii romantycznych, chcesz zobaczyć chemię między dwoma głównymi bohaterami” – powiedział. „Chcesz zobaczyć, jak się dogadują. Nie czytamy scenariusza. Nie czytamy linijek”

Kontynuował: „Od razu poczuliśmy się ze sobą komfortowo, waliliśmy sobie nawzajem konia i dużo się śmialiśmy. To była trochę rockandrollowa wymiana zdań, w stylu „Och, to może być niezła zabawa” I myślę, że właśnie dlatego zostałem obsadzony i dlatego w jakimkolwiek stopniu to zadziałało”

How to Lose a Guy in 10 Days śledzi losy dziennikarki Andie Anderson (Hudson), która próbuje przekroczyć granice tego, co może napisać w magazynie dla kobiet, przekonując swojego szefa, że może sprawić, by mężczyzna, no cóż, zostawił ją w 10 dni. W międzyczasie Ben Barry (McConaughey) jest tak pewny swoich romantycznych umiejętności, że zakłada się ze swoimi współpracownikami, że może sprawić, że kobieta zakocha się w nim w ciągu 10 dni. Kiedy ta dwójka się spotyka, ich plany biorą w łeb.

W filmie McConaughey opowiedział również o współpracy z Jennifer Lopez przy filmie The Wedding Planner dwa lata wcześniej. Podzielił się, że jego gwiazda komedii romantycznej wykroczyła poza potrójne zagrożenie na planie, szczególnie chwaląc ją za scenę, w której ich postacie tańczą razem.

„Nigdy nie widziałem kogoś, kto byłby w stanie ułożyć choreografię w tak czysty i przejrzysty sposób i faktycznie trafić w koordynację sceny” – powiedział, dodając, że za każdym razem przybijała scenę. „Ta kobieta jest pracowita i wie, co chce zrobić, i robi to, co musi, aby to osiągnąć”

Czytaj również:  BET Awards: Diddy świętował z przemową Kanye "Ye" Westa i muzycznym hołdem gwiazd

W The Wedding Planner McConaughey i Lopez wcielają się w Steve’a i Mary. Po tym, jak Steve ratuje ją przed niemal śmiertelnym wypadkiem, oboje spędzają razem czarujący wieczór. Wkrótce jednak Mary dowiaduje się, że Steve poślubia jej klientkę zajmującą się planowaniem ślubów, Fran Donelly (Bridgette Wilson-Sampras).

W trakcie rozmowy McConaughey poruszył również temat swojej przełomowej roli w Dazed and Confused, A Time to Kill, Magic Mike, Dallas Buyers Club, True Detective i Sing.

Latest Posts

Nie przegap