wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Matthew Perry uhonorowany w emocjonalnym hołdzie Emmys 2024 piosenką przewodnią „Przyjaciele

Matthew Perry otrzymał emocjonalny hołd podczas gali Emmys 2024.

Akademia Telewizyjna uhonorowała zmarłą gwiazdę „Przyjaciół” wykonaniem piosenki przewodniej „I’ll Be There for You” Charliego Putha, który był ubrany w Versace.

Znany fan „Przyjaciół”, Puth wcześniej wykonał kultową piosenkę podczas koncertu w Australii zaledwie kilka dni po śmierci Perry’ego.

Perry zmarł 28 października 2023 r. po tym, jak został znaleziony nieprzytomny w swoim basenie. Miał 54 lata.

Koroner hrabstwa Los Angeles ogłosił później, że aktor „Whole Nine Yards” zmarł w wyniku ostrego działania ketaminy.

W raporcie z autopsji wymieniono również utonięcie, chorobę wieńcową i skutki buprenorfiny, syntetycznego opioidu stosowanego w leczeniu uzależnień, a także inne czynniki, które przyczyniły się do jego śmierci.

Perry – który był czysty od narkotyków przez 19 miesięcy – był na „terapii infuzyjnej ketaminą” w momencie jego śmierci, zgodnie z autopsją. Ostatnia terapia miała miejsce półtora tygodnia przed jego śmiercią.

Matthew Perry otrzymał emocjonalny hołd na gali Emmys 2024. FilmMagic
Charlie Puth wykonał motyw przewodni sitcomu „I’ll Be There for You” podczas In Memoriam. WireImage
Karta hołdu Perry’ego poszła w ślady takich ikon jak Norman Lear i Suzanne Somers.

Departament Policji Los Angeles potwierdził w zeszłym tygodniu, że śledztwo w sprawie jego śmierci zostało zamknięte.


Śledź galę Emmys 2024 dzięki naszym najświeższym relacjom:

  • Zobacz wszystkie stylizacje z czerwonego dywanu
  • Wewnątrz afterparties: Zobacz, jak gwiazdy bawią się po pokazie
  • Emmys 2024 aktualizacje na żywo: Zobacz nominowanych, zwycięzców i reakcje

Gwiazda „Fools Rush In” otwarcie mówiła o swoich zmaganiach z nadużywaniem substancji odurzających na przestrzeni lat, ale jego partnerka z „Przyjaciół”, Jennifer Aniston, twierdziła, że był „naprawdę zdrowy” w momencie swojej szokującej śmierci.

„Rzucił palenie. Był w formie. Był szczęśliwy – to wszystko, co wiem”, emocjonalna Aniston powiedziała niedawno Variety.

Gwiazda „Przyjaciół” zmarła 28 października. Miał 54 lata. Everett Collection / Everett Collection
Koroner ogłosił, że zmarł z powodu ostrego działania ketaminy i wymienił utonięcie jako czynnik przyczyniający się do śmierci. FilmMagic

„Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że był naprawdę zdrowy i wracał do zdrowia. Miał naprawdę trudną sytuację. Bardzo za nim tęsknię.”

Cała obsada „Przyjaciół” – Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Lisa Kudrow i Matt LeBlanc – wzięła udział w prywatnym nabożeństwie żałobnym za zmarłego kumpla w Forest Lawn Memorial Park w dzielnicy Hollywood Hills w Los Angeles.

Czytaj również:  Były Taylor Swift, Joe Alwyn, publikuje rzadkie zdjęcia na Instagramie, a piosenkarka zapowiada nowy album o ich romansie

Wydali również indywidualne hołdy, a także wydali wspólne oświadczenie, w którym odnieśli się do tego, jak „zdruzgotani” byli.

Latest Posts

Nie przegap