czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Modelka, miłośniczka koni została uznana za biorcę dziewictwa księcia Harry’ego

Tak czy nie?

Eager czytelnicy są swędzenie wiedzieć, kto książę Harry „zamontowane” za pubem jeden fatful noc stracić dziewictwo w 17 – z jednym rzekomym ex kochanka odmawiając potwierdzenia roszczeń.

W książce księcia Sussex „Spare” – która wyciekła przed wtorkową datą premiery – opisuje on amatorskie spotkanie seksualne jako „upokarzające” Zawiera nawet intymne szczegóły dotyczące jego nienazwanego „starszego” partnera kochającego konie, który ujeżdżał go jak „ogiera” i „dawał klapsy”.

Gdy plotki krążyły nad tym, kim może być ta pozornie doświadczona kobieta, palce wskazywały na Suzannah Harvey, byłą modelkę i CEO Cotswold Airport w Anglii. The Post skontaktował się z Harvey w celu uzyskania komentarza.

Blondynka, która jest sześć lat starsza od Harry’ego, podobno odmówiła rozmowy z reporterami na temat jego nadchodzącego pamiętnika.

W 2002 roku w wywiadzie dla Daily Mail, Harvey wspominała swoje jednorazowe, parne spotkanie z młodym księciem, który był wtedy nastolatkiem.

To był świąteczny bal Beaufort Hunt – i Harry podobno zwrócił uwagę na Harvey. Harvey powtórzyła noc flirtowania i napływ komplementów od Harry’ego, który w końcu wyprowadził ją na zewnątrz, na błotniste pole.

„Było bardzo miło, ale kiedy się całowaliśmy, zaczęłam się martwić, że jego ochroniarze będą go szukać. Nie chciałam wpędzić go w kłopoty” – powiedziała wtedy Daily Mail. „To dzikie dziecko, a William był bezradny, by go powstrzymać. Na zewnątrz obchodził się ze mną jak z dorosłym mężczyzną.”

„Złapał mnie za talię i przyciągnął do siebie. Czułam się tak, jakby jego ręce okrążały całą moją talię” – dodała.

Prince Harry in interview
Książę Harry dał intymne spojrzenie na swoje życie jako młody królewski – w tym jego pierwsze doświadczenie seksualne.
AP

Jego pocałunki wydawały się być głównym wydarzeniem, powiedziała, opisując je jako „pełne pasji.”

„Moje usta były zdrętwiałe i nie mogłam się ruszyć”, opowiadała, dodając, że skomplementował jej „seksowne ciało”.

Czytaj również:  Guerdy Abraira ujawnia, dlaczego Andy Cohen krzyczał na Larsę Pippen podczas spotkania 'RHOM'

Inside Harry’s membshells

  • Kamienna Kate Middleton na zdjęciu po raz pierwszy od czasu wydania pamiętnika Harry’ego
  • Książę Harry żartuje z bycia królewskim 'Spare’ w skeczu 'Late Show’ z Tomem Hanksem
  • Książę Harry oskarża 'przestraszonych’ króli o prowadzenie 'aktywnej kampanii’ w celu sabotowania 'Spare’

„Kiedy zaczął się bardziej pasjonować zaczęłam się martwić. Czuł moje pośladki, a moje plecy były w kierunku, z którego przyszliśmy, więc jakiś gość mógł nas zobaczyć”, kontynuowała, chociaż relacjonowała, że próbowała „trzymać ręce przy sobie”.

„Było tak gorąco, że para unosiła się z nas w mroźne powietrze. Był zdecydowanie doświadczony w obchodzeniu się z kobietą.”

Harry and Harvey
Harvey (right) powiedziała, że nastoletni książę „beelined” dla niej pewnego fatalnego wieczoru.
dailymail.co.uk
Harvey
Była modelka podobno odmówiła podania szczegółów na temat spiknięcia się z Harrym, pomimo opowiedzenia o tym Daily Mail 20 lat temu.
dailymail.co.uk

Bez potwierdzenia, nie ma sposobu na zidentyfikowanie tajemniczej kobiety, która wyrwała Harry’emu kartę V, chociaż entuzjaści królewskiej rodziny zaczynają ją zawężać.

Książę był związany z szeregiem starszych kobiet na przestrzeni lat, w tym z nieżyjącą już osobowością telewizyjną Caroline Flack, która była sześć lat starsza od niego; prezenterką Natalie Pinkham, która jest siedem lat starsza od niego; a nawet byłą gwiazdą „Real Housewives” Catherine Ommanney, która ma 13 lat na księciu.

Podczas gdy nikt nie potwierdził ani nie zaprzeczył twierdzeniom o seksie w pamiętniku księcia, aktorka Elizabeth Hurley wzięła to na siebie, by przyznać się do „braku winy”

„Nie ja. Niewinna. Nie ja. Absolutnie nie”, powiedziała Sunday Times w wywiadzie w zeszłym miesiącu.

W pamiętniku książę przyznał, że błędem było „pozwolenie na to, by stało się to na polu, tuż za bardzo ruchliwym pubem”, ponieważ ktoś prawdopodobnie szpiegował go w gorączce namiętności.

„Zamontowałem ją szybko, po czym dała mi klapsa w tyłek i odesłała mnie”, napisał rzeczowo o seks-kapadzie w swojej książce. „Jednym z moich wielu błędów było pozwolenie na to, by stało się to na polu, tuż za bardzo ruchliwym pubem. Bez wątpienia ktoś nas widział.”

Czytaj również:  Fani Broadwayu zdenerwowani po tym, jak zapłacili najwyższą cenę, aby zobaczyć występy dublerów 'MJ'
Harvey
Obecnie dyrektor generalny lotniska w Cotswold, Harvey kiedyś namalował księcia, by był uzdolniony z kobietami po tym, jak podobno doświadczył jego pocałunków pełnych „pasji” z pierwszej ręki.
dailymail.co.uk

Pub ma być rzekomo Rattlebone Inn, a były szef Franck Ortet twierdzi, że wie kim jest ta szczęśliwa jak lanie dama – ale odmówił podania jej nazwiska w wywiadzie dla Daily Mail.

„Nie podam jej nazwiska, ale była z ich świata towarzysko, więc nie była zastraszona przez Harry’ego lub jego status”, ujawnił.

„Kiedyś grali razem w gry związane z piciem. Pewnego razu na zmianę spijały 'snakebite and black’, połączenie lagera, cydru i czarnej porzeczki” – dodał Ortet, nazywając bezimienną kobietę „tomboyem” „Po wszystkim ta dziewczyna wypuściła ogromne beknięcie”.

Rattlebone Inn
Uważa się, że parne rendez-vous miało miejsce w Rattlebone Inn, choć nie zostało to potwierdzone.
dailymail.co.uk

Ale Ortet twierdzi, że „nigdy nie widział, żeby Harry tak bardzo całował dziewczynę”, ponieważ był „bardzo ostrożny z tym, z kim był widziany” – mimo że nigdy nie brakowało mu „wielbicielek”.

Gwałtowni czytelnicy mieli dzień pola z wyciekłych sneak peeks „Spare” po hiszpańskim detalista przypadkowo umieścić książkę do sprzedaży dni wcześniej.

To, co miało być bombowym pamiętnikiem, dało internetowi więcej, niż się spodziewał – wpadka z kartą V, potwierdzenie obrzezania i opowieść o odmrożonym penisie, o mój Boże.

Nawet gwiazdy z wyższych sfer wzdrygnęły się na ultra-przejrzystość, którą książę podkreśla w swoim pamiętniku.

„Jak dużo więcej? Czy idziemy z Meghan [Markle] na wymaz z piersi? Mam na myśli, co jest następne?” Bethenny Frankel powiedziała w piątek rano w wideo na Instagramie, slamując zwyczaj Harry’ego do nadmiernego dzielenia się. „Szczerze mówiąc, czuję się jakbym szła na badanie odbytu z Harrym i Williamem”

„Rozumiemy to. Mamy to. Chodzi mi o to, co jeszcze będziemy robić? Jak, wysokie colonics z królewskich?” były „Housewife” dodał. „Rozumiemy, że to się stało. To rodzinne sprawy, to będzie szalone. To znaczy, to jest po prostu takie zabawne.”

W „Spare”, oficjalnie trafiającym na półki we wtorek, Harry bada swoje burzliwe relacje z rodziną – w tym dzieli się szczegółami śmierci księżnej Diany – i wyjaśnia swoją wersję prawdy za każdym gorzkim nagłówkiem o nim i Markle.

Czytaj również:  Były Julii Haart przeszedł do biznesu z kolejną miłością: "To szaleństwo

Latest Posts

Nie przegap