wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Najlepsze przenośne głośniki Bluetooth do kupienia na wyprzedaży w Amazon Prime Day

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Żadna letnia impreza nie jest kompletna bez odpowiedniej muzyki. Czy jesteś w najnowszych wydaniach lub chcesz włączyć klasyki, znalezienie idealnej ścieżki dźwiękowej jest niezbędne. Ale nie możesz nadać tonu, jeśli polegasz na słabym dźwięku i niskiej jakości audio. Dlatego właśnie najlepszy głośnik jest niezbędny do każdej funkcji.

Related: Najlepsze oferty Amazon Prime Day w każdej kategorii

A zdobycie tego idealnego głośnika w najlepszej cenie właśnie stało się łatwiejsze dzięki Amazon Prime Day. 48-godzinna wyprzedaż to czas, w którym można złapać najlepsze oferty na najlepsze produkty. Jest to zdecydowanie przypadek głośników, z niektórych z najbardziej pożądanych (i przenośnych) systemów dźwiękowych dostępnych w cenach obniżonych. Jeśli celem jest zaoszczędzenie pieniędzy na potężnych markach, takich jak Bose, JBL, Sony i Marshall, oto najlepsze oferty głośników, które można znaleźć w Prime Day 2022.

Szukasz więcej ofert technologicznych z ostatniej chwili? Znajdź je tutaj, jak również resztę naszych relacji z Amazon Prime Day tutaj.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day na przenośne głośniki w skrócie

  • TOP PICK Do $201 taniej Przenośne głośniki Sony
  • Do 23% taniej Głośniki przenośne JBL
  • Do 130$ taniej Słuchawki douszne, wkładki douszne i głośniki Marshall
  • Do 39% taniej Głośniki bezprzewodowe Bose
  • Do $303 taniej soundbary i głośniki LG

1. Sony SRS-XG500 X-Series Wireless Bluetooth Speaker (40% taniej)

Jest to gruba rzecz, ale głośnik Bluetooth SRS-XG500 ma jedne z najlepszych dźwięków na rynku. Firma Sony wyposażyła go w głębokie basy i wyraźne akcenty, a ponadto posiada on klasę odporności na wodę i kurz IP66.

Sony SRS

Sony SRS-XG500 (reg. $500)$448.00na Amazon.com

Kup teraz

2. Głośnik Bluetooth JBL Flip 5 (23% taniej)

JBL znalazł swoją niszę jako opcja budżetowa dla osób, które wciąż cenią sobie najwyższą jakość dźwięku. Flip 5 to obecnie jej najfajniejszy model, dostępny w wielu atrakcyjnych kolorach. Jest też wodoodporny!

Czytaj również:  Gwyneth Paltrow's Entitlement Goop Beauty Dry Skin Routine is on Sale Right Now

JBL

Głośnik Bluetooth JBL Flip 5 (reg. $139)$129.95na Amazon.com

Kup teraz

3. Marshall Emberton Bluetooth Portable Speaker (29% taniej)

Nie musisz być muzykiem, aby cieszyć się głośnikiem Bluetooth Emberton firmy Marshall, który został obniżony do 120 dolarów (pierwotnie 170 dolarów). Obiecuje 360 stopni dźwięku, dzięki technologii True Stereophonic, plus ponad 20 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

Marshall Emberton Bluetooth Speaker

Przenośny głośnik Bluetooth Marshall Emberton (reg. 170 USD)$149.99na Amazon.com

Kup teraz

4. Przenośny głośnik Bluetooth Bose SoundLink Revolve (21% taniej)

Wodoodporny głośnik bezprzewodowy SoundLink Revolve firmy Bose wygląda dość niepozornie, ale emituje potężny dźwięk. Działa jako opcja podłączania, ale może również utrzymać 13 godzin bezprzewodowego korzystania z baterii.

Bose SoundLink

Bose SoundLink Revolve Przenośny głośnik Bluetooth (Reg 219 $)$219.00na Amazon.com

Kup teraz

5. Przenośny głośnik Bluetooth Bang & Olufsen Beolit 20 (25% taniej)

Głośnik Bluetooth Beolit 20 firmy Bang & Olufsen rzadko pojawia się w sprzedaży. Tak więc każda złotówka z tej grubej rzeczy jest mile widzianym rarytasem. Można go sparować z innymi głośnikami, aby uzyskać bardziej rozległy dźwięk.

Bang and Olufsen

Głośnik Bluetooth Bang and Olufsen Beolit 20 (reg. 529$)$529.00na Amazon.com

Kup teraz

6. Sony SRS-XB23 Extra Bass Bluetooth Speaker (20% taniej)

Doskonały lekki głośnik podróżny, głośnik Bluetooth SRS-XB23 Extra Bass firmy Sony ma mnóstwo czasu pracy na baterii i basy, które są znacznie większe niż jego rozmiar.

Sony SRS-XB23

Sony SRS-XB23 Extra Bass Bluetooth Speaker (reg. $110)$98.00na Amazon.com

Kup teraz

7. Przenośny głośnik Bluetooth JBL Clip 4 (38% taniej)

Głośnik, który dosłownie został zaprojektowany tak, aby można go było zabrać wszędzie, przenośny głośnik Bluetooth JBL Clip 4 to doskonała maszyna audio, jeśli jesteś w podróży. Jest on niezwykle popularny, dzięki czemu zniżka jest jeszcze bardziej kusząca.

Czytaj również:  John Oliver wyrzuca odwrócenie Roe v. Wade: "To, co Sąd Najwyższy właśnie zrobił, jest całkowicie druzgocące"

JBL Clip 4

JBL Clip 4 (Reg $79.95)$49.95na Amazon.com

Kup teraz

8. LG XBOOM Go Przenośny głośnik Bluetooth (34% taniej)

Niezwykły, zaokrąglony kształt sprawia, że głośnik Bluetooth XBOOM Go firmy LG wyróżnia się na tle innych, a jego wyrazisty dźwięk podnosi go na inny poziom jakości. Jeśli masz dość zwykłych produktów, XBOOM może być właściwym wyborem.

LG XBOOM

LG XBOOM (reg. 100$)$64.52na Amazon.com

Kup teraz

9. Przenośny głośnik Bluetooth House of Marley Get Together Mini (37% taniej z kuponem)

Jeśli szukasz fajnego, organicznie wyglądającego akcentu do swojej konfiguracji audio na zewnątrz, przenośny głośnik Bluetooth Get Together Mini firmy House of Marley spełni oczekiwania. Zapewnia do 10 godzin odtwarzania, port USB, który pozwala na ładowanie telefonu lub innych urządzeń i oczywiście żywy i wyraźny dźwięk. Jest już 20 dolarów zniżki, a otrzymasz dodatkowe 20 procent zniżki, gdy przypniesz kupon na stronie produktu.

House of Marley Get Together Mini: Portable Speaker

House of Marley Get Together Mini Portable Bluetooth Speaker (reg. 120$)$119.00na Amazon.com

Kup teraz

10. Sony SRS XP-700 X-Series Przenośny głośnik karaoke Bluetooth

Jeśli śpiewanie jest twoim priorytetem, to głośnik karaoke Bluetooth SRS XP-700 X-series firmy Sony może być właściwym nabytkiem. Jest to w zasadzie maszyna do karaoke, która może podwoić jako głośnik zewnętrzny. Jeśli nie przeszkadza Ci, że Twoje wykonanie klasycznych ballad wzmacnia się, jest to jeden z najlepszych Prime Day kradzieży na przenośne audio.

Sony XP700

Głośnik przenośny Sony SRS-XP700 (reg. 600$)$498.00na Amazon.com

Kup teraz

Latest Posts

Nie przegap