wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Nigdy nie widziałeś mojego… genialnego, gwiazdorskiego marketingu błyskawicznego

Minionego lata, prezes Paramount ds. globalnego marketingu i dystrybucji Marc Weinstock planował zorganizować ogromne Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem w Los Angeles i Nowym Jorku, w których miały wziąć udział utalentowane osoby, w tym scenarzysta i producent Seth Rogen oraz obsada głosowa Rose Byrne, Jackie Chan, Paul Rudd, Ice Cube i Maya Rudolph. W planach było również wydarzenie Comic-Con.

Jednak wszelkie plany zostały przerwane, gdy strajk rozpoczął się 14 lipca, mniej więcej sześć tygodni przed premierą Mutant Mayhem. Udział obsady jest szczególnie istotny w przypadku filmu animowanego.

„Moglibyśmy powiedzieć ludziom, że wszystkie te gwiazdy występują w filmie, ale dopóki ktoś nie zobaczy ich na żywo, jest to trudne” – mówi Weinstock. „W tygodniu premiery wszystkie nasze gwiazdy można było zobaczyć w wieczornych programach telewizyjnych, podobnie jak poszłyby do kin, aby spotkać się z fanami”

Przewidując możliwość strajku, wytwórnia Paramount sprowadziła członków obsady Mutant, aby wstępnie nagrać multimedia i materiały fabularne. Tak się jednak nie stało w przypadku PAW Patrol: The Mighty Movie, który Paramount otworzył 27 września – niezbędny materiał filmowy nie był dostępny na czas. Po raz drugi Weinstock został odcięty od swojego najcenniejszego atutu, talentu, w tym Taraji P. Henson, Kristen Bell, Kim Kardashian i Jamesa Marsdena.

„Pomyśleliśmy: „Tylko nie to”” – mówi Weinstock. „Wpadliśmy więc na pomysł ustanowienia rekordu Guinnessa w największej liczbie psów oglądających film”

24 września 219 psiaków zebrało się w Griffith Park, aby obejrzeć plenerowy pokaz sequela PAW Patrol prowadzony przez Kevina Fraziera z Entertainment Tonight. Psi widzowie wygenerowali wiele nagłówków i chociaż nie mógł wykorzystać swojego talentu, PAW Patrol otworzył się na zdecydowanie dobre liczby, choć mógł zrobić więcej biznesu, gdyby gwiazdy mogły wziąć udział w reklamie. (Analitycy kasowi zgadzają się, że utrata mocy gwiazd obniżyła ogólne przychody kasowe filmu o około 10 procent)

Czytaj również:  gwiazda 'Thor: Miłość i Grom' Tessa Thompson mówi o zabawnym momencie, o który walczyła i o wolności w 'Creed III'

Jedyna czkawka: opiekun na pokazie musiał odrzucić cztery psy po tym, jak dowiedział się, że są oficjalnymi członkami SAG.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy w wydaniu magazynu The Hollywood Reporter z 15 grudnia. Kliknij tutaj, aby zaprenumerować.

Latest Posts

Nie przegap