środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

Odchodzi szefowa IFC Films Arianna Bocco

Arianna Bocco ustąpiła ze stanowiska szefa IFC Films, The Hollywood Reporter potwierdził.

Przed wstąpieniem na stanowisko w grudniu 2020 roku, Bocco spędził dekadę nadzorując przejęcia i produkcje dla IFC Films i jej gatunkowej wytwórni, IFC Midnight. Szef działu akwizycji Scott Shooman będzie ją zastępował w okresie przejściowym.

„IFC Films jest żywą i istotną częścią naszego biznesu i będziemy kontynuować pozyskiwanie, produkcję i dystrybucję filmów w ramach ekosystemów IFC Films, Shudder i RLJE Films”, powiedział AMC Networks, który jest właścicielem IFC, w oświadczeniu. „Mamy pełne zaufanie do zdolności Scotta do prowadzenia biznesu jako Interim Head i wiemy, że nasz zespół filmowy nie przegapi żadnego uderzenia, gdy będzie postępował naprzód z solidnym zestawem wydawnictw i przejęć.”

Odejście Bocco następuje w momencie, gdy IFC przygotowuje się do wydania 7 kwietnia filmu Owena Wilsona Paint, w którym aktor gra artystę inspirowanego Bobem Rossem.

Bocco pomógł IFC przejść przez pandemię koronawirusów, a w czasie spadku koniunktury w małych teatrach, był wśród tych, którzy pomogli uratować niezależny teatr w Bradley Beach, New Jersey.

Powiedział dyrektor wykonawczy w oświadczeniu: „Bardzo podobał mi się mój czas w IFC films, pracując obok tak wszechstronnie utalentowanego, kreatywnego i współczującego zespołu. Jestem niesamowicie dumny ze wszystkiego, co osiągnęliśmy przez te lata i nie mogę się doczekać tego kolejnego rozdziału.”

Variety jako pierwsze podało wiadomość o odejściu Bocco.

-Ryan Gajewski przyczynił się do tej historii.

Czytaj również:  Fani BTS żądają od HYBE zwolnienia Scootera Brauna z powodu proizraelskich poglądów

Latest Posts

Nie przegap