poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

personel rebootu 'Charmed’ odpowiada po wykopie scenarzysty „Imposters” z oryginalnego serialu

Scenarzyści rebootu Charmed nie powstrzymali się po zauważonej zniewadze ze strony kogoś, kto pracował przy oryginalnej serii.

Curtis Kheel, który pisał do pierwszej serii Charmed, która miała premierę na The WB w 1998 roku i trwała przez osiem sezonów, wziął na Twittera w sobotę, aby odpowiedzieć na wiadomość o finale serii reboot, który został wyemitowany dzień wcześniej na The CW. Odcinek zakończył się wejściem głównych bohaterów do portalu, który zabrał ich do Halliwell Manor, który był przedstawiony w oryginalnym serialu, w którym wystąpiły Shannen Doherty (Prue Halliwell), Holly Marie Combs (Piper Halliwell), Alyssa Milano (Phoebe Halliwell) i Rose McGowan (Paige Halliwell).

„Jako oryginalny pisarz #Charmed, mogę powiedzieć u co stało się później: Piper, Phoebe & Paige pokonały 3 imposterów zaraz po tym, jak najechali Halliwell Manor” – zatweetował Kheel. „Następnie @H_Combs wysadził portal do tego innego wszechświata i zażartował: 'Życzymy im dobrze’ #seriesfinale #CharmedReunionMovie.”

Ten tweet został odebrany przez wielu użytkowników Twittera jako obraza w kierunku rebootu, który został niedawno anulowany po czterech sezonach. Post Kheela odnosił się do faktu, że Combs wyraźnie nie docenił, że reboot istniał i tersely zareagował na to, że został wybrany do serii w 2018 roku, tweetując, „Życzymy im dobrze.”

Zespół reboota z pewnością wziął wiadomość jako kopnięcie, ponieważ zweryfikowane konto Twittera dla personelu pisarskiego reboota odpowiedziało: „W przeciwieństwie do wersji OG franczyzy, mieliśmy ścisłą politykę zatrudniania 'bez dupków’ w pokoju pisarza. Głównie współczujemy tym ludziom, bo w przeciwieństwie do nich my tak naprawdę lubimy się nawzajem i mieliśmy NAJLEPSZY czas. Onward….”

Kolejny tweet od scenarzystów nowego serialu dodał: „And for the record, we LOVE both versions, which is why we set out to create a cohesive universe. W naszych umysłach nie ma żadnej konkurencji w długiej linii silnych, młodych czarownic, których zadaniem jest wielokrotne ratowanie świata. -FIN.”

Czytaj również:  Nie zdziw się, jeśli Sabrina Carpenter założy tę linię biżuterii poniżej 100 dolarów na występ na Coachella

Następnego ranka, Kheel zamieścił serię tweetów rozszerzających jego uczucia na temat rebootu. „Mój problem z #Charmedrebootem polega na tym, że od pierwszego dnia udaje, że oryginalny #Charmed nie istnieje, a jednak zapożyczył z niego tonę pomysłów” – napisał po części. „Pracowaliśmy bardzo ciężko nad serią OG przez wiele lat & lekceważenie tego jest obraźliwe & brak szacunku dla nas i naszych fanów.”

W ostatnim sezonie rebootu Charmed wystąpiły Melonie Diaz (Mel), Sarah Jeffery (Maggie) i Lucy Barrett (Michaela).

Przedstawiciele rebootu odmówili komentarza. Przedstawiciel CBS TV Studios nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz.

12 czerwca, 11:10 Zaktualizowano o wiadomość uzupełniającą Kheela.

Latest Posts

Nie przegap