czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Pracownicy ABC News na krawędzi, ponieważ sieć przygotowuje się do przeprowadzki na nowojorską „ziemię niczyją” Hudson Square

Długo oczekiwana przeprowadzka ABC News na Hudson Square w centrum Manhattanu – lub „ziemię niczyją”, jak nazywają ją niektórzy pracownicy – wywołuje konsternację w szeregach stacji.

„To wszystko to chaotyczny bałagan. Ludzie wciąż nie wiedzą o tej przeprowadzce” – powiedziało Page Six źródło.

ABC News przenosi się do centrum miasta na Hudson Square. Getty Images
Wtajemniczeni wątpią, że „Good Morning America” przeniesie się do centrum. ABC

Niektórzy wtajemniczeni uważają, że klejnot koronny „Good Morning America” będzie nadal kręcony na Times Square „w nieskończoność” – pomimo nalegań firmy, aby program również przeniósł się do centrum miasta.

Jedno ze źródeł twierdzi, że ABC przedłużyło nawet umowę najmu „GMA” w Times Square Studios i „zdecydowanie zostaje”

Inne źródło powiedziało nam, że nie widzą, aby ABC porzuciło swoją najlepszą nieruchomość na Times Square, gdy zajmujące trzecie miejsce „CBS Mornings” zyskuje na popularności w najlepszym porannym programie sieci.

Oczekuje się, że ABC w pełni przeniesie się do Hudson Square w 2025 roku. Getty Images

Oprócz „GMA”, inni pracownicy sieci obawiają się, że w nowym obiekcie nie będzie wystarczającej powierzchni biurowej.

„Nie ma wystarczająco dużo miejsca. Tworzą przestrzeń bez biur. To ogromny problem, który jest w toku. Zabrali całe piętro z działu wiadomości” – powiedziało źródło zaznajomione z planowaną przeprowadzką.

Słyszeliśmy również, że firma macierzysta Disney nie wzięła pod uwagę lokalizacji, jeśli chodzi o najświeższe wiadomości. „Co się stanie, gdy utkną w [tunelu Holland]? Podjęli tę decyzję bez intensywnych rozmów ze wszystkimi zaangażowanymi stronami, aby dokładnie sprawdzić, co jest potrzebne” – twierdzi źródło.

Weteran Disneya Debra OConnell będzie nadzorować dział wiadomości. Getty Images

Oczekuje się, że talk show, takie jak „The View”, „Tamron Hall” i „Live with Kelly and Mark” wykonają swój ruch latem, podczas przerwy. Oczekuje się, że wszystkie będą miały duże jesienne premiery w nowej przestrzeni, ale uważa się, że programy takie jak „GMA”, „World News Tonight” i lokalne wiadomości z Nowego Jorku, ABC 7, zostaną przeniesione wiosną 2025 roku, po wyborach.

Czytaj również:  Śluby celebrytów 2023: Wszystkie gwiazdy, które wzięły ślub w tym roku

Słyszeliśmy, że te programy będą rzekomo kręcone w studiach w piwnicy nowego budynku, nad hałaśliwym metrem.

Pracownicy mają nadzieję, że uzyskają więcej odpowiedzi teraz, gdy weteran Disneya, Debra OConnell, przejmie obowiązki prezesa ds. wiadomości, Kim Godwin, aby kierować nowym działem wiadomości.

Prezes ABC News Kim Godwin wkracza w nową rolę. WireImage

Niezależnie od przypadku, przeprowadzka nie może nadejść wystarczająco szybko dla niektórych pracowników, którzy są gotowi przenieść się z zaatakowanej przez myszy siedziby sieci na West 66th Street.

Disney sprzedał budynek Upper West Side w 2018 roku i wynajmuje go z powrotem w oczekiwaniu na przeprowadzkę.

Jedno ze źródeł opisało budynek jako śmierdzący jak „absolutny ściek”, z „ledwo działającymi toaletami” „Nic nie działa. To obrzydliwe” – powiedział.

Rzecznik ABC News nie skontaktował się z nami.

Latest Posts

Nie przegap