poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Ryan Gosling zdradza powód, dla którego zgodził się zagrać Kena

Moviegoers have Ryan Gosling’s daughters to thank for his upcoming Ken role.

Gosling, który gra chłopaka dla lalki Margot Robbie w nadchodzącym filmie Barbie, podzielił się powodem, dla którego podpisał kontrakt na zagranie ikonicznego beau zabawki podczas wizyty w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Najpierw mówi, że pokochał scenariusz, którego współautorką i reżyserką jest Greta Gerwig, która wysłała mu maila z propozycją roli. Następnie otrzymał znak.

„Najlepszy scenariusz jaki kiedykolwiek czytałem. Wyszedłem na podwórko i wiesz, gdzie znalazłem Kena, Jimmy? Twarzą w dół w błocie obok zgniecionej cytryny” – powiedział Gosling o lalce Ken swoich córek. Gosling zrobił zdjęcie tego, co znalazł i wysłał je do Gerwig, mówiąc: „Będę twoim Kenem, bo ta historia musi zostać opowiedziana.”

Fallon przyznał, że Gosling, który ma dwie córki, w wieku 6 i 7 lat, z partnerką Evą Mendes, „złamał internet”, gdy jego prawdziwa wersja Kena została ujawniona. I para, która jest każdy tata do dwóch córek w podobnym wieku, również żartował o pomijanej roli Ken odgrywa w uniwersum Barbie.

„Nikt nie gra z Kenem”, powiedział Gosling. „Był … dostępny,” zaproponował Fallon.

„A jednak?” Zapytał Gosling. „Został w pudełku z zabawkami”, potwierdził Fallon.

„Jest dodatkiem – i nawet nie jednym z tych fajnych”, powiedział Gosling, gdy para połączyła się nad wspólnym bólem przy składaniu domku marzeń Barbie.

Robiąc prasę dla swojego najnowszego filmu, The Gray Man, Gosling opisywał również Kena jako nie posiadającego domu i pracy, co chciał wyjaśnić: „To nie są szczegóły fabuły. To są po prostu obiektywne fakty dotyczące Kena. Takie jest życie Kena.”

Film Barbie był w rozwoju przez osiem lat i przeszedł kilka zmian, z Amy Schumer i Anne Hathaway krążącymi wokół roli podczas poprzednich iteracji. W obsadzie znajdują się America Ferrera, Simu Liu, Kate McKinnon, Ariana Greenblatt, Alexandra Shipp, Emma Mackey, Kingsley Ben-Adir, Issa Rae, Michael Cera, Rhea Perlman i Will Ferrell.

Czytaj również:  Next Big Thing: Mariel Molino's Journey From Telenovelas to Fronting a New Freeform Thriller

Film Warner Bros. ma trafić do kin 21 lipca 2023 roku.

Latest Posts

Nie przegap