sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Santa Barbara Film Fest: Gwiazda „Maestro” Bradley Cooper nominowany do nagrody dla najlepszego wykonawcy roku

W uznaniu za rolę kompozytora Leonarda Bernsteina w filmie Netflixa Maestro, którego jest także współscenarzystą i reżyserem, Bradley Cooper otrzyma nagrodę dla Wybitnego Wykonawcy Roku podczas 39. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara, ogłosił festiwal w czwartek.

48-letni Cooper zostanie uhonorowany w historycznym teatrze Arlington w Santa Barbara w czwartek, 8 lutego 2024 roku. 8 lutego 2024 r., z rozmową podsumowującą karierę, po której nastąpi wręczenie nagrody festiwalu, która wcześniej została wręczona Cate Blanchett , Willowi Smithowi i Aunjanue Ellis , Sacha Baron Cohen , Adam Driver , Rami Malek , Margot Robbie i Allison Janney , Ryan Gosling i Emma Stone, Brie Larson i Saoirse Ronan, Steve Carell, Jennifer Lawrence, Viola Davis, James Franco, Colin Firth, Penelope Cruz, Angelina Jolie, Helen Mirren, Heath Ledger, Kate Winslet i Charlize Theron.

„Dziewięciokrotnie nominowany do Oscara Bradley Cooper udowodnił, że jest aktorem o niesamowitym zakresie i wszechstronności” – powiedział w oświadczeniu dyrektor wykonawczy SBIFF Roger Durling. „To, co zrobiło na mnie największe wrażenie, to fakt, że stał się również jednym z najbardziej niezatartych głosów reżyserskich. To człowiek renesansu – naprawdę wybitny wykonawca!”

39. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Santa Barbara odbędzie się w dniach 7-17 lutego 2024 roku. Wcześniej ogłoszone wyróżnienia obejmują Oppenheimer’s Robert Downey Jr. i Poor Things’s Mark Ruffalo. Kolejni wyróżnieni zostaną ogłoszeni w nadchodzących tygodniach.

Czytaj również:  Najlepsze wyprzedaże w Cyberponiedziałek w kategorii technologii, pościeli, luksusowej mody, urody i nie tylko (aktualizacja)

Latest Posts

Nie przegap