5 listopada 2022 | 20:35

Aaron Carter miał burzliwe relacje z kilkorgiem swojego rodzeństwa, w tym z Nickiem Carterem, przed śmiercią piosenkarza 5 listopada.

Bracia, którzy urodzili się w odstępie trzech lat, koncertowali razem przez wiele lat w latach 90. i na początku lat 80. Aaron często śpiewał jako support Backstreet Boys.

Podczas gdy Aaron nie uczestniczył w ślubie swojego starszego rodzeństwa z Lauren Kitt w kwietniu 2014 roku, rodzeństwo poszło dalej, aby świętować wakacje razem i wspierać swoje kariery za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Aaron Carter and Nick Carter.
Nick Carter i jego zmarły brat, Aaron Carter, mieli skomplikowane relacje przez lata.
WireImage

Jednak we wrześniu 2019 roku Nick, wraz z siostrą Angel Carter, złożył zakaz zbliżania się do Aarona, który został przyznany dwa miesiące później.

Członek Backstreet Boys, 42, twierdził, że Aaron przyznał się do „ukrycia intencji” zabicia ówczesnej ciężarnej żony Nicka i ich nienarodzonego dziecka.

„Po dokładnym rozważeniu, moja siostra Angel i ja żałujemy, że musieliśmy dzisiaj wystąpić o zakaz zbliżania się do naszego brata Aarona” – napisał wtedy Nick na Twitterze.

„W świetle coraz bardziej niepokojącego zachowania Aarona … nie pozostało nam nic innego, jak podjąć wszelkie możliwe środki, aby chronić siebie i naszą rodzinę.

„Kochamy naszego brata i mamy szczerą nadzieję, że otrzyma odpowiednie leczenie, którego potrzebuje, zanim jemu samemu lub komukolwiek innemu stanie się krzywda” – zakończył Nick.

Zgodnie z rocznym zakazem zbliżania się, Aaronowi nakazano przebywanie w odległości co najmniej 100 stóp od Nicka, Kitt, ich dzieci, innych członków rodziny i ich rezydencji w Las Vegas.

Aaron Carter, BJ Carter, Leslie Carter, Amy Carter and Nick Carter
W rodzinie Carterów było pięcioro rodzeństwa.
WireImage

Aaron zaprzeczył zarzutom, tweetując: „Jestem zdumiony oskarżeniami wysuwanymi przeciwko mnie i nie życzę krzywdy nikomu, zwłaszcza mojej rodzinie”.

Absolwent „Tańca z gwiazdami” następnie udał się na rant w mediach społecznościowych przeciwko swojej rodzinie.

„Dam sobie radę bez nich” – napisał Aaron za pośrednictwem Twittera. „Muszą zostawić mnie w spokoju. Michael Jackson powiedział mi, że to się stanie i miał rację.”

Czytaj również:  Marcus Jordan wybuchł na zjeździe "RHOM" "tak źle", że mógł "zmienić opinię obsady" o nim: źródła

W innym tweecie, w którym Aaron podzielił się starym klipem z reality TV show „House of Carters”, w którym on sam i jego brat kłócili się przed kamerami.

Leslie Carter and Aaron Carter.
Aaron twierdził, że jego zmarła siostra, Leslie Carter, wykorzystywała go seksualnie.
WireImage

Aaron napisał, „LEAVE ME ALONE. NA RESZTĘ MOJEGO ŻYCIA. BŁAGAM CIĘ. PLEASE.

„Nawet nie widziałem was i nicka, którym znęcaliście się nad mną przez całe życie” – twierdził. „I torturowaliście mnie w dzieciństwie. I wszyscy o tym wiedzą. ITS BEEN PUBLIC. a teraz boisz się prawdy.”

Aaron miał również napięte relacje ze swoją siostrą Leslie Carter, która zmarła z powodu przedawkowania narkotyków w 2012 roku w wieku 25 lat.

W 2019 roku aktor oskarżył swoje zmarłe rodzeństwo o wykorzystywanie go seksualnie w ciągu trzech lat.

Aaron Carter gets face tattoo.
Aaron uhonorował Leslie tatuażem w marcu.
Instagram/@aaroncarter

„To działa w rodzinie. Nigdy nie chciałem tego nikomu powiedzieć. Ale muszę też [sic]…”, twierdził Aaron w serii tweetów. „Moja siostra Leslie cierpiała na dwubiegunówkę i brała lit, aby ją leczyć. Nigdy nie lubiła tego, jak się czuła, a kiedy przestała, robiła rzeczy, których nigdy nie chciała robić, naprawdę w to wierzę. (…) Moja siostra gwałciła mnie od 10 do 13 roku życia, kiedy nie brała leków.”

Twierdził, że „Byłem rozgrzeszany [sic] nie tylko seksualnie przez nią, ale przez moich pierwszych dwóch back up tancerzy, kiedy miałem 8 lat. I mój brat rozgrzeszał mnie całe życie.”

Na początku tego roku wykonawca „I Want Candy” miał masywny niebieski tatuaż motyla wyryty na czole na cześć Leslie.

Aaron Carter with mom, Jane.
Aaron zmarł 5 listopada w wieku 34 lat.
Getty Images dla WE tv

„Za każdym razem, gdy widzę niebieskiego motyla… kochała niebieski, to był jej ulubiony kolor”, napisał za pośrednictwem Instagrama w marcu. „Miała najpiękniejsze na świecie lodowato niebieskie oczy”.

Wiadomość o śmierci Aarona wybuchła 5 listopada. Ciało 34-latka zostało znalezione w wannie w jego kalifornijskim domu. Przeżył go syn Prince.

Czytaj również:  Joe Exotic ma nadzieję, że dzięki połączeniu z "90 Day Fiancé" zostanie ułaskawiony przez Bidena

„Z wielkim żalem potwierdzam, że Aaron Carter został znaleziony bez reakcji dziś rano w swoim domu w Palmdale, CA,” Aaron’s rep powiedział Page Six w sobotę.

„Rodzina została powiadomiona i będzie lecieć do Los Angeles”, kontynuowano oświadczenie. „Aaron pracował bardzo ciężko pod koniec swojego życia na odwyku, aby być dobrym ojcem i zadośćuczynić swojej rodzinie”.