19 maja 2022 | 9:24pm

Spencer Pratt twierdzi, że Amber Heard kiedyś odrzuciła Brody’ego Jennera w nocnym klubie prawie dwie dekady temu, zanim była aktorką.

Pratt opowiedział niespodziewaną historię o swojej byłej gwieździe ze „Wzgórz” w czwartek w podcaście Heather McDonald „Juicy Scoop”, ponieważ proces Johnny’ego Deppa o zniesławienie przeciwko Heard nadal trwa.

„Mieliśmy ze 20 lat w klubie. Brody i ja idziemy w górę, a Brody uderzył w Amber”, Pratt, 38, twierdził. „Ona właśnie wyprowadziła się tutaj z Teksasu, a my ją przepytujemy. Próbuje, wiesz, umówić się z nią lub pójść na randkę – jakkolwiek Brody chciałby, żeby to było sformułowane.”

Według Pratta, ówczesna początkująca aktorka wyśmiewała się z Jenner, 38, ponieważ ona już postawiła na większe i lepsze.

„Ona na to, 'Nie pójdę z tobą na randkę’,” wspomina Pratt, zaznaczając, że parafrazuje. „A on na to, 'Huh?’ A ona na to, 'Już spotykam się ze sławnym reżyserem. Będę gwiazdą filmową. Nie odważyłabym się pójść na randkę [with you].”

Split of Brody Jenner and Amber Heard
Spencer Pratt twierdzi, że Amber Heard odrzuciła kiedyś w nocnym klubie jego byłą gwiazdę „Wzgórza”, Brody Jenner.
Getty Images

Pratt powiedział, że dziwaczną odpowiedzią Jennera było wskazanie dużego znamienia na ramieniu Heard i zasugerowanie jej, by lekarz sprawdził, czy nie jest to rak.

Chichocząc, przypomniał sobie, że Jenner rzekomo powiedziała: „To, co powinnaś zrobić, to dostać się do lekarza i usunąć ten pieprzyk, ponieważ wygląda on na rakowy.”

Spencer Pratt at the premiere of
Rzekomą odpowiedzią Jennera było zasugerowanie lekarzowi usunięcia dużego znamienia z ramienia Heard.
Getty Images dla WE tv

„I był poważny!” Zauważył Pratt, dodając, że ten moment jest „wyryty w [his] mózgu” na zawsze.

Reps dla Jenner nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Amber Heard and Johnny Depp at an event.
Heard i Depp byli małżeństwem od 2015 do 2017 roku.
Getty Images

Depp i Heard – którzy byli małżeństwem od 2015 do 2017 roku – od zeszłego miesiąca toczą batalię w sądzie o op-ed z 2018 roku, który napisała w Washington Post, w którym opisała siebie jako ofiarę przemocy domowej. Chociaż nie wymieniła gwiazdy „Piratów z Karaibów” z imienia i nazwiska, aktor twierdzi, że ten artykuł zepsuł jego reputację i karierę.

Czytaj również:  Carrie i Aidan całują się po śmierci Biga i więcej zdjęć gwiazd