wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Sundance: Dlaczego Jerry i Jessica Seinfeld są w Park City na festiwalu w 2024 roku?

Jessica Seinfeld udała się do Park City na światową premierę konkursowego filmu dokumentalnego „Daughters”, projektu, który jest jej pierwszym filmem.

(L-R) Director Natalie Rae, Jessica Seinfeld, Angela Patton and Lydia Kives

Współreżyserka Natalie Rae, Jessica Seinfeld, współreżyserka Angela Patton i Lydia Kives podczas premiery „Daughters” na Sundance 2024. Mat Hayward/Getty

W poniedziałek po południu szum uderzył w Main Street: Seinfeldowie przybyli na Sundance Film Festival.

Gwiazdor komedii towarzyszył swojej żonie, Jessice Seinfeld, w Park City na światowej premierze jej filmu dokumentalnego Sundance Daughters, która odbyła się tuż po południu w poniedziałek w Ray Theatre. I cóż to było za wydarzenie. „Daughters otrzymało wiele owacji na stojąco podczas naszej dzisiejszej wyprzedanej premiery” – Jessica udostępniła na Instagram Stories wraz z filmem pokazującym wypełniony tłum na nogach. Film jest pierwszym pełnometrażowym filmem przedsiębiorcy, autora i filantropa.

Daughters, wyreżyserowany przez Angelę Patton i Natalie Rae, skupia się na czterech młodych dziewczynach – Aubrey, Santanie, Raziah i Ja’Ana – które przygotowują się do specjalnego tańca tata-córka ze swoimi uwięzionymi ojcami w ramach unikalnego programu w więzieniu w Waszyngtonie. Według literatury Sundance, Daughters jest wynikiem ośmioletniej podróży twórców filmu dokumentalnego.

Jessica Seinfeld, współreżyserka Angela Patton, współreżyserka Natalie Rae i Jerry Seinfeld.Mat Hayward/Getty Images

Patton jest dyrektorem generalnym Girls for a Change, organizacji non-profit zaangażowanej w zwiększanie możliwości dla czarnoskórych dziewcząt. Jest znana z przemówienia TEDWomen oraz jako prelegentka, autorka, a teraz także współdyrektorka. Rae, która jest zagorzałą aktywistką na rzecz praw kobiet, szlifowała swoje umiejętności w dziedzinie teledysków i reklam. Wyreżyserowała klipy dla Leona Bridgesa, Teagan i Sary oraz Sereny Ryder.

Ten 108-minutowy film dokumentalny, którego kolejne pokazy odbędą się 23, 25 i 26 stycznia, jest częścią konkursu dokumentalnego Sundance na 40. edycję festiwalu. Jessica podzieliła się swoim doświadczeniem z Sundance na Instagramie za pośrednictwem Stories i repostów od innej producentki wykonawczej Lydii Kives, prawniczki, która ma silne powiązania w Hollywood i jest blisko wielu gwiazd i osób z branży (w tym męża Michaela Kivesa).

Czytaj również:  Jak "The Last of Us" zamierza przywrócić do życia gatunek zombie

„Film w znaczący sposób podważa wiele stereotypów dotyczących uwięzienia i służy jako przejmujące przypomnienie, że utrzymywanie więzi rodzinnych może być zarówno uzdrawiające, jak i wzmacniające” – napisała Kives, gdy film został wybrany na festiwal. „To było marzenie być częścią tego zespołu i pomóc w przedstawieniu światu historii tych dziewcząt.”

Wydaje się, że bohaterki filmu cieszą się czasem spędzonym w Park City, ponieważ miały okazję spotkać się z producentką wykonawczą Daughters Kerry Washington, widoczną poniżej.

Sascha Seinfeld, jedno z trojga dzieci Jerry’ego i Jessiki, również jest tutaj w Park City i udostępniła zdjęcie swojej matki i Kives z podpisem „EP Queens” W innym poście podzieliła się: „Jestem dumna z mojej mamy za produkcję wykonawczą Daughters, potężnego, pięknego i zmieniającego życie filmu” Temat jest osobisty dla Jessiki Seinfeld, ponieważ od dawna koncentruje się na kwestiach i programach związanych z ojcostwem za pośrednictwem swojej Fundacji Good+.

W napisach końcowych filmu znalazły się inne znane nazwiska. Jessica Seinfeld wyprodukowała dokument wraz z aktorem i filmowcem Joelem Edgertonem, Kivesem, Washingtonem, Jackie Bisbee, Lancem Acordem, Harlandem Weissem, Domem Thomasem, J.M. Harperem, Morganem Clementem i Hallee Adelman.

Producentami są Lisa Mazzotta, Justin Benoliel, Mindy Goldberg, Sam Bisbee, Kathryn Everett, Laura Choi Raycroft i James Cunningham. Mike Hasinoff był współproducentem wykonawczym, a Paul Rachman współproducentem. Za filmem stoją takie firmy jak Object & Animal, Epoch Films, Park Pictures, OPC i XTR.

Festiwal Filmowy Sundance trwa od 18 do 28 stycznia.

Sascha i Jerry Seinfeld.Mat Hayward/Getty Images

Biuletyny THR

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Subskrybuj Sign Up

Latest Posts

Nie przegap