poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Tareasa „Reesa Teesa” Johnson podpisuje kontrakt z CAA

Gwiazda TikTok Tareasa „Reesa Teesa” Johnson podpisała kontrakt z CAA w celu reprezentacji.

Internetowa blogerka i pisarka jest znana ze swojej 50-częściowej Who TF Did I Marry? serii TikTok, która zdobyła ponad 400 milionów wyświetleń w niecałe trzy tygodnie, co uczyniło ją sukcesem z dnia na dzień. Filmy online, które zadebiutowały na TikTok 14 lutego, wspominają jej małżeństwo i rozstanie z osobą, którą uważa za patologicznego kłamcę.

Johnson pojawił się również w Good Morning America i The Tamron Hall Show i powiedział NBC News: „Wiedziałem już, że ta historia nie zawsze sprawi, że będę wyglądał dobrze … Ale czułem też, że ta historia była w pewnym sensie większa ode mnie. Innymi słowy, było to warte pewnego zażenowania. Ale to było katartyczne, a także bardzo emocjonalne i czasami bardzo trudne „

Absolwent Kennesaw State University z tytułem licencjata w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, Johnson pracuje również w organach ścigania i mieszka w Atlancie.

„Jestem podekscytowany dołączeniem do rodziny CAA w tym, co stało się niezwykłą i zmieniającą życie okazją. Mam nadzieję, że przeniosę tę historię i osobiste doświadczenia na jeszcze większą platformę z nadzieją, że pomogę tym, którzy znajdują się w podobnej sytuacji, aby wiedzieli, że nie są sami” – powiedział Johnson w oświadczeniu.

Nadal jest reprezentowana przez agencję Clay.

Czytaj również:  TCM Classic Film Festival: Gwiazdy i filmowcy spotykają się, by uczcić filmowe dziedzictwo

Latest Posts

Nie przegap