czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

’The Mandalorian’: Jon Favreau i Dave Filoni teasują trzeci sezon na Star Wars Celebration

Jon Favreau i Dave Filoni pojawili się w sobotę na Star Wars Celebration, aby dać kibicującym fanom pierwsze spojrzenie na trzeci sezon The Mandalorian.

Do duetu dołączyła obsada popularnego serialu Disney+, w tym gwiazdy, między innymi Pedro Pascal, Giancarlo Esposito, Carl Weathers i Temuera Morrison, aby odsunąć kurtynę na temat serialu powracającego do streamera w lutym 2023 roku.

„Zawsze kochałem Gwiezdne wojny. Dorastałem oglądając Gwiezdne Wojny. Typ historii, którą chciałem opowiedzieć, naprawdę pasował do małego ekranu” – powiedział Favreau tłumowi. „Była to również okazja, by przyciągnąć nowych ludzi, którzy mogliby nie być zaznajomieni z całym lore. Najbardziej dumni byliśmy z tego, że ludzie oglądali nie tylko nasz serial, ale także wszystkie filmy i seriale animowane.”

Jon Favreau i Dave Filoni wchodzą na scenę przy ogromnym aplauzie, gdy rozpoczyna się panel #TheMandalorian na #StarWarsCelebration pic.twitter.com/gwe5WKIF2o

– The Hollywood Reporter (@THR) 28 maja 2022

Nadchodzący sezon Mandalorian został osadzony poprzez kilka odcinków serialu spinoffowego The Book of Boba Fett, w którym wystąpiła Temuera Morrison. The Mandalorian prowadzi również do nadchodzącego serialu spinoffowego Ahsoka, w którym w roli ulubionego przez fanów Rycerza Jedi występuje Rosario Dawson. Produkcja tego serialu – napisanego przez Filoniego i produkowanego przez Filoniego i Favreau – rozpoczęła się na początku tego roku.

„To najbliższe bycie tatą”, zażartował Pascal o swoim kradnącym sceny współgwiazdorze Grogu, aka Baby Yoda, po tym jak pojawił się na scenie przy owacji na stojąco. Dodał Favreau odnośnie decyzji Grogu, by pozostać z Din Djarinem (Pascal) zamiast zostać wyszkolonym na Jedi przez Luke’a Skywalkera (Mark Hamill), „Więzi i rodziny tworzą się w interesujący sposób… nie zawsze jest to krew.”

Powiedział Esposito: „Kiedy pracujesz z ludźmi, którzy pozwalają ci się rozszerzyć, to mnie wzmocniło. I pomyślałem, czyż nie o tym jest nasz program, o byciu wzmocnionym?”

Sam Boba Fett, Temuera Morrison, wychodzi na scenę z tradycyjnym Haka podczas panelu #TheMandalorian na #StarWarsCelebration pic.twitter.com/DzrHmT7PhQ

– The Hollywood Reporter (@THR) 28 maja 2022

W tym tygodniu poinformowano, że Bryce Dallas Howard powróci, aby wyreżyserować przynajmniej jeden odcinek trzeciego sezonu. Howard wyreżyserowała odcinek pierwszego sezonu „Sanctuary” oraz odcinek drugiego sezonu „The Heiress” Ona również sterowała jednym z wyróżniających się odcinków Book of Boba Fett, mandocentrycznym epizodem „Return of the Mandalorian.”

Czytaj również:  Analiza Critics Choice Awards: Pięć kluczowych wniosków

Podczas panelu ujawniono, że Weathers wyreżyserował także jeden odcinek sezonu trzeciego. „To wspaniała piaskownica do zabawy” – powiedział o tym doświadczeniu.

Fani szczęśliwi na tyle, że udało im się dostać do głównej hali centrum konwentowego w sobotę na panel, zostali potraktowani zwiastunem trzeciego sezonu. Po jego odtworzeniu hala wpadła w szał, ogromny tłum krzyczał, by odtworzyć zwiastun jeszcze raz.

Nie wiadomo kiedy zwiastun pojawi się w sieci.

Oprócz Mandalorian, z panelu wyleciało kilka Ahsoka wiadomości. Ogłoszono, że Natasha Liu Bordizzo zagra Sabine Wren. Aktorka weszła na panel przy ogromnych wiwatach i oklaskach.

Po panelu, THR dogonił niektórych z obsady.

„Być częścią czegoś tej wielkości i mieć zabezpieczenie, jakim jest miłość Jona i Dave’a Filoni do Gwiezdnych Wojen, z Kathleen Kennedy, było doświadczeniem, za które nie mógłbym być bardziej wdzięczny” – powiedział Pascal. „To bardzo surrealistyczne, że istnieje rozszerzone uniwersum na pewno. A także niesamowite jest wprowadzanie tego medium dla innych sposobów opowiadania historii”. Obi-Wan Kenobi rozpoczął się w ten weekend, i jest Book of Boba Fett. Dostaliśmy przedsmak Ahsoki, którą będę miał okazję zobaczyć jako pierwszą. Tak więc jest to surrealistyczne. Surrealistyczne to idealne słowo.”

Powiedział Weathers: „Pozwólcie, że powiem wam, wiecie, że stara zła linia o tym, że 'nie chcę być częścią żadnego klubu, który chce mnie jako członka – tutaj jest odwrotnie. Jestem tak szczęśliwy, że mogę być częścią tego klubu. Taka wspaniała grupa ludzi, i są tak kreatywni. A jeśli jesteś w biznesie filmowym, telewizyjnym czy rozrywkowym, to miło jest robić rzeczy, które naprawdę się lubi, wiesz? Wszyscy lubimy dostawać pieniądze za naszą pracę, ale pójście do pracy i naprawdę chęć bycia z tymi ludźmi i pracy z tym materiałem jest takim – ludzie mówią to cały czas, – takim błogosławieństwem, ale to naprawdę jest.”

Czytaj również:  nagrody Gubernatorów 2024: Gwiazdy na czerwonym dywanie

Esposito podzielił się szczególnie przyjemną anegdotą z THR. „Powiem wam jak to wszystko się stało. Szedłem przez park z moją córką, z których jedna jest tutaj, dwiema moimi córkami,” powiedział. „Myślę, że ta jedna nawet nie żyła. Ma 18 lat, z moim przyjacielem, który jest anestezjologiem z Long Island. A jego córka grała moją córkę w sztuce na Broadwayu, którą reżyserowała Debbie Allen. Spacerowaliśmy po Central Parku, a on prosił mnie o książki i wysłałem mu Purpose Driven Life. Tę książkę, tamtą książkę, inną książkę. Zatrzymał się. Powiedział: „Byłeś tak dobrym przyjacielem, jesteś Jedi. Wiem, że jesteś Jedi.” Powiedział: „Pewnego dnia będziesz w Gwiezdnych Wojnach” To było ponad 15 lat temu. A w dniu, w którym dostałem ten telefon, zadzwoniłem do niego i powiedziałem: „Zgadnij co?” On odpowiedział: „Już wiem. Będziesz w Star Wars.’ Powiedziałem, 'Tak.'”

Powiedział Dawson o przejściu franczyzy jako faworyzowana przez fanów Ahsoka Tano, „To naprawdę, dosłownie, porywające. Kocham zakres możliwości zagrania tej postaci. Wiesz, to nie jest tylko siedzenie i robienie badań za kulisami lub uczenie się linii i odgrywanie tych innych postaci i tematów. To dosłownie praca w weekendy i treningi przez cały czas, i znajomość pewnego poziomu dyscypliny. Ostatnio poznałem Shannon Lee, córkę Bruce’a Lee. Rozmawialiśmy o tym, że wystarczyło na niego spojrzeć i już było widać jego dyscyplinę. Wystarczyło jedno spojrzenie, by poznać godziny motywacji, dyscypliny i ambicji, a potem wszystkie te rzeczy. I czuję, że to pierwszy raz, kiedy doświadczyłem tego. I to było naprawdę potężne i naprawdę piękne. I nie mogłam tego wiedzieć nawet wtedy, gdy po raz pierwszy zaakceptowałam przyjęcie tej roli.”

Natasha Liu Bordizzo, aktorka, która zagra Sabine Wren w #Ahsoka, robi niespodziankę na panelu #StarWarsCelebration’s #TheMandalorian pic.twitter.com/gJtDfEqn0J

– The Hollywood Reporter (@THR) 28 maja 2022

Ryan Fish przyczynił się do powstania tego raportu.

Latest Posts

Nie przegap