wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

To Dzień Mario! Najlepsze wczesne oferty na gry wideo, zabawki, ekskluzywne towary i nie tylko

W przypadku zakupu niezależnie zrecenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

10 marca (łapiecie?), fani Nintendo z całego świata świętują ulubionego hydraulika z Brooklynu w Dniu Mario (lub „MAR10 Day”) – szczególnie po sukcesie The Super Mario Bros. Movie i Super Mario Bros. Wonder gry wideo.

Teraz nadszedł czas, aby dołączyć do świętowania. Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim fanem, czy też dopiero zaczynasz przygodę z Nintendo i Mario, zebraliśmy najlepszy sprzęt i gadżety z całej sieci na niedzielę 10 marca, aby uczcić Dzień Mario. Co więcej? Wiele z najlepszych ofert na gry Mario jest już dostępnych na Amazon.

Oferty z okazji MAR10 Day pojawiają się po informacjach, że Nintendo ma zamiar wydać kontynuację zeszłorocznego Super Mario Bros. Movie, który przekroczył 1 miliard dolarów w kasie niecały miesiąc po premierze. Wciąż niezatytułowana kontynuacja trafi do kin 3 kwietnia 2026 roku i została ogłoszona w filmie z okazji Mario Day.

Przed nami zestawiliśmy najlepsze oferty Mario Day na gry na Nintendo Switch – w tym do 33 procent zniżki na Mario Kart 8 Deluxe, Mario Party Superstars, Mario Tennis Aces i inne. Nawet brat Mario, Luigi, włącza się w tryb imprezowy z ofertą na Luigi’s Mansion 3. Znajdź nasze propozycje najlepszych towarów z okazji Mario Day, które można kupić 10 marca i później.

Mario Day 2024: Best Super Mario Bros Merch, Toys, Collectibles, Games

Mario Kart 8 Deluxe na Nintendo Switch (kod cyfrowy)

Mario Day 2024: Best Super Mario Bros Merch, Toys, Collectibles, Games

Mario Party Superstars na Nintendo Switch (kod cyfrowy)

Ten cyfrowy pakiet zawiera pięć klasycznych plansz z gier Mario Party na Nintendo 64, teraz dostępnych na Switch i Switch Lite.

Mario Day 2024: Best Super Mario Bros Merch, Toys, Collectibles, Games

Amazon

LEGO Super Mario Adventures z zestawem Mario Starter Course

Ten oficjalnie licencjonowany zestaw LEGO zapewnia godziny zabawy w budowanie zarówno młodszym, jak i starszym fanom Mario, z figurkami inspirowanymi klasyczną grą wideo.

Boy's Nintendo Super Mario St. Patrick's Day Extra Life Mushroom Lucky Charm T-Shirt

Nintendo Super Mario St. Patrick’s Day Extra Life Mushroom Lucky Charm T-Shirt

Mario Day 2024: Best Super Mario Bros Merch, Toys, Collectibles, Games

Target

The Super Mario Bros. Movie Mushroom Kingdom Castle Playset

Hot Wheels Mario Kart Glider Vehicle - 8pk

Hot Wheels

Hot Wheels Mario Kart Glider Vehicle

Jedną z najpopularniejszych gier na Nintendo Switch jest Mario Kart 8 Deluxe, a teraz dzięki Hot Wheels możesz zdobyć mini wersje prawdziwych postaci i gokartów. Ten ośmiopak zawiera różne gokarty, koła i szybowce z kierowcami, takimi jak Mario, Luigi, Toad, księżniczka Peach, Red Yoshi, Shy Guy, Bowser i księżniczka Daisy.

Kupuj Target, aby uzyskać więcej towarów i ofert Mario Day tutaj.

Chcesz więcej? Przewiń w dół i kup najlepsze oferty Mario Day na gry Nintendo Switch na Amazon poniżej

Latest Posts

Nie przegap