niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Tom Cruise zerwał z Elsiną Khayrovą z powodu obaw jego zespołu o jej gadatliwego byłego męża: źródła

Tom Cruise rozstał się ze swoją rosyjską dziewczyną z towarzystwa, aby uniknąć problemów z jej byłym oligarchą, poinformowało źródło Page Six.

Po wiadomości, że Cruise i Elsina Khayrova spotykają się, jej były mąż – barwny międzynarodowy handlarz diamentami, Dmitry Tsvetkov – udzielił długiego wywiadu dla Daily Mail, w którym szczegółowo opisał ich małżeństwo i ostrzegł Cruise’a, by „miał oczy i portfel szeroko otwarte”

Źródło poinformowało nas, że artykuł zaniepokoił bardzo prywatny zespół gwiazdy.

Tom Cruise rozstał się z Elsiną Khayrovą po tym, jak jej były mąż udzielił wywiadu dla Daily Mail. Getty Images for Paramount Pictures
Były mąż Kharyovej, Dmitry Tsvetkov, ostrzegł Cruise’a, by „miał oczy i portfel szeroko otwarte” Elsina Khayrova / Instagram

„On kręci i nie może kręcić, a jej mąż mówi różne rzeczy za każdym razem, gdy wspomina się o nim w prasie” – powiedziało nam źródło. „Po prostu nie chcieli mieć do czynienia z byłym mężem wymyślającym coś nieprzyjemnego do powiedzenia co kilka tygodni”

Tsetkov – który podobno woli termin „potentat” od oligarchy – również nieco nietypowo nieustannie wachluje Cruise’em podczas wywiadu, nazywając go swoim „ulubionym aktorem”, stwierdzając, że widział „Oczy szeroko zamknięte” aż 30 razy (a także uwielbia „Rain Mana” i „Firmę”) i dodał, że rozmawiał z hollywoodzkim producentem o tym, by Cruise zagrał go w filmie o jego życiu.

„Powiedziałem producentowi, że jedynym aktorem, który mógłby mnie zagrać, jest Tom Cruise”, zażartował Tsetkov dla brytyjskiego serwisu. „Jesteśmy mniej więcej tego samego wzrostu i wagi i byłbym zaszczycony, gdyby tak się stało. Nie mógłbym wymyślić nikogo lepszego do zagrania mnie niż Tom. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mógł się z nim spotkać, aby omówić ten projekt”

Cruise trafia na pierwsze strony gazet, ponieważ obecnie kręci swój ósmy film „Mission: Impossible”. 61-letni aktor, znany z wykonywania własnych akrobacji kaskaderskich, był ostatnio widziany podczas sprintu przez Londyn w jednej ze scen.

Czytaj również:  Stylowy ukłon Taylor Swift w stronę Jasona Kelce'a w sesji do albumu "Tortured Poets Department": "Co zrobiłeś
Słyszeliśmy, że Khayrova miała nadzieję na powrót do siebie z gwiazdą filmową. elsina_k/Instagram
Tsetkov jest wielkim fanem Cruise’a i powiedział nawet, że chciałby, aby aktor zagrał go w filmie. Samir Hussein/WireImage

The Sun doniósł, że Cruise i Khayrova rozstali się pod koniec lutego, a źródło poinformowało, że „nie ma między nimi urazy, a dla Toma ich związek po prostu się skończył.”

Bogata rosyjska socjeta jest córką sojusznika Władimira Putina, rosyjskiego polityka Rinata Khayrova.

Tsetkov, który ma brytyjskie obywatelstwo i podobno był na liście najbardziej poszukiwanych przez Kreml w 2020 roku, twierdzi, że przeżył próby zabójstwa.

Cruise mieszka w luksusowym mieszkaniu w Londynie. Getty Images for Paramount Pictures

W artykule Daily Mail powiedział również, że wydał ponad 12 milionów dolarów na ubrania i około 2,5 miliona dolarów na torebki dla swojej byłej podczas ich 11-letniego małżeństwa. Twierdził również, że stracił prawie 200 milionów dolarów na rozwodzie.

Ich rozstanie trafiło na międzynarodowe nagłówki gazet, ponieważ spór dotyczył milionów, w tym rezydencji w Surrey w Anglii, pięciu londyńskich apartamentów, Bentleya i Ferrari, a także biżuterii Cartier i dzieł sztuki Renoira i Chagalla.

„Niezależnie od tego, z kim jest, Tomem Cruise’em czy kimkolwiek innym, powinni być świadomi, że lubi lepsze rzeczy w życiu i ma drogie i luksusowe gusta” – powiedział publikacji.

Rozwód Tsetkova i Kharyovej trafił na pierwsze strony gazet, gdy walczyli o domy i dzieła sztuki. Elsina Khayrova / Instagram

Ale słyszymy, że 36-letnia Khayrova wciąż ma nadzieję, że ona i Cruise mogą ożywić swój romans. „Nie zrobiła nic złego”, mówi nasze źródło.

Nie wydaje się jednak, by źle znosiła to rozstanie. W tym tygodniu Instagramowała z luksusowego hotelu Amara na Cyprze.

W czwartek zamieściła na Instagram Stories swoje zdjęcie, w którym napisała: „Energia kobiety znajduje odzwierciedlenie w jej codziennej praktyce kochania, doceniania i akceptowania siebie, a także rozpoznawania własnej wartości” z emoji serca.

Khayrova spędza obecnie wakacje na Cyprze. Elsina Khayrova / Instagram
Cruise, pokazany tutaj z księciem Williamem, kręci film w Londynie. Getty Images

W innym podpisie czytamy: „Zawsze zakochany” z emoji serca.

Khayrova i Cruise zostali po raz pierwszy zauważeni publicznie na imprezie w grudniu na londyńskim Grosvenor Square, a Page Six poinformowało, że poznali się, gdy przyjaciel Khayrovej przyprowadził ją na jedno z jego ekskluzywnych niedzielnych przyjęć herbacianych w jego apartamencie w Hyde Parku.

Czytaj również:  Madison Beer stylizuje Megan Fox na "Jennifer's Body" w teledysku "Make You Mine

„Ma lokajów i domowe ciasta, a wszystko to jest bardzo brytyjskie” – powiedziało nasze źródło w tamtym czasie.

W czerwcu 2022 roku, Page Six poinformowało, że Cruise szukał mieszkania w Wielkiej Brytanii po tym, jak zakochał się w Londynie.

Latest Posts

Nie przegap