środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Tom Sandoval przeraża Lisę Vanderpump wyznaniem o samobójstwie

Tom Sandoval przyznał, że walczył z myślami samobójczymi po ujawnieniu jego romansu z Raquel Leviss.

Podczas wtorkowego odcinka „Vanderpump Rules”, gwiazdor reality show szczerze opowiedział o pogorszeniu się jego stanu zdrowia psychicznego po ujawnieniu romansu z Sandovalem, gdy jego współgwiazdy „przeciągały [jego] imię przez brud.”

„Walczę z pieprzonym samobójstwem”, przyznał 40-letni Sandoval Lisie Vanderpump w odcinku, który został nakręcony w lipcu ubiegłego roku.

„Wisiałem na włosku. Ściany zaczynają się zamykać. Nie widzisz nic poza zranieniem, bólem” – kontynuował w konfesjonale.

„Nie możesz marzyć o lepszych dniach. Doszedłem do punktu, w którym poczułem, jaki jest kurwa sens?”

Vanderpump była zaskoczona wyznaniem Sandovala, mówiąc przed kamerami, że powiedziała piosenkarzowi w marcu 2023 roku, aby dał jej znać, jeśli kiedykolwiek zmagał się z uczuciami samobójczymi po wiadomościach o bombowym skandalu oszukiwania.

Tom Sandoval ujawnił, że zmagał się z myślami samobójczymi po reakcjach, jakie otrzymał za romans z Raquel Leviss. Bravo
Gwiazda Bravo wyznała to podczas wtorkowego odcinka „Vanderpump Rules”, rozmawiając z Lisą Vanderpump. ©Bravo TV/Courtesy Everett Collection

„Tom Sandoval zapewnił mnie po zjeździe, kiedy zadzwoniłam do niego w samochodzie w drodze do domu. Powiedziałem: „Obiecałeś mi, Tom. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał takie myśli” Odpowiedział: „Nie jestem taką osobą. Nie zrobiłbym tego” – wyjaśniła.


Śledź relację Page Six z 'Scandoval

  • Dramat Toma Sandovala, Raquel Leviss i Ariany Madix wyjaśniony
  • Jak Ariana Madix dowiedziała się o romansie Toma Sandovala i Raquel Leviss
  • Ariana Madix rozdziera „podludzką” Raquel, „szczura” Sandovala w zwiastunie zjazdu „Pump Rules”

„Więc usłyszeć, jak mówi, że miał takie myśli i nie zadzwonił do mnie, to mnie cholernie przeraża. Po stracie jedynego rodzeństwa, które popełniło samobójstwo, nie mogę tego słuchać i nic z tym nie robić.”

63-letnia Vanderpump poszła później porozmawiać ze współgwiazdą Tomem Schwartzem – który również uczestniczył w spotkaniu – aby porozmawiać o „mrocznych myślach” Sandovala.

„Walczę z pieprzonym samobójstwem” – powiedział. YouTube/Bravo
„Wisiałem na włosku. Ściany zaczynają się zamykać. Nie widzisz nic poza bólem i cierpieniem” – kontynuował Sandoval. YouTube/Bravo

„Był na tak niskim poziomie, że powiedział: „Miałem naprawdę mroczne myśli”” – wyjaśniła.

Czytaj również:  Gwiazda TikTok Dixie D'Amelio rozpacza nad śmiercią Coopera Noriegi

„Kiedy to słyszę, to mnie to przeraża, ponieważ mój brat powiedział mi podobną rzecz, a potem nagle jest za późno” – kontynuowała Vanderpump.

Następnie poprosiła Schwartza, aby zebrał resztę obsady na wycieczkę nad jezioro Tahoe, aby „spróbować pomóc zmienić całą tę narrację.”

Vanderpump została zaskoczona, wyjaśniając, że wcześniej powiedziała piosenkarzowi, aby dał jej znać, jeśli będzie walczył z tymi myślami. GC Inages

Grupa nie była jednak otwarta na ten pomysł, a była dziewczyna Sandovala, 38-letnia Ariana Madix, nie okazała skruchy, twierdząc, że jej były „sam zniszczył” swój system wsparcia.

Sandoval i Madix byli w dziewięcioletnim związku, zanim zdradził ją z 29-letnią Leviss.

Absolwentka „Tańca z gwiazdami” dowiedziała się o „wielomiesięcznym” romansie, gdy w marcu 2023 r. na telefonie Sandovala pojawiło się nieodpowiednie wideo z byłą królową piękności.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń do National Suicide Prevention Lifeline pod numer 800-273-TALK (8255) lub wyślij SMS na Crisis Text Line pod numer 741741.

Latest Posts

Nie przegap