18 lipca 2022 | 8:51pm

„Payback” jest trafiony!

„Top Gun: Maverick” gwiazda Jay Ellis, 40, i modelka Nina Senicar związali się 9 lipca w Toskanii, we Włoszech.

Rodzina i przyjaciele obserwowali jak para mówi „tak” w Villa Mangiacane, oszałamiającej posiadłości otoczonej winnicami i gajami oliwnymi, położonej w małym miasteczku San Casciano, według Vogue.

Wśród obecnych były gwiazdy Ellisa z „Top Gun: Maverick”, Greg Tarzan Davis i Glen Powell, a także jego koleżanka z planu „Insecure” Issa Rae.

Senicar, 36, oszołomił w niestandardowej Dolce & Gabbana off-białej, jedwabnej sukni, zgodnie z wylotem, który opublikował zdjęcia w poniedziałek.

Serbska aktorka ozdobiła suknię parą diamentowych kolczyków od swojej najlepszej przyjaciółki i pierścionkiem od swojej zmarłej babci, mówiąc Vogue, „To było jak posiadanie jej przy sobie.”

Jay Ellis and Nina Senicar
Ellis i Senicar zaczęli się umawiać w 2015 roku po spotkaniu w barze w Los Angeles.
Kevin Tachman

Ellis miał na sobie niestandardowy ciemnoczerwony smoking Dolce & Gabbana sparowany z aksamitnymi czerwonymi butami.

Po tym jak pan młody zrobił swoje wejście, a następnie obie strony ślubne, 2-letnia córka pary, Nora, przeszła przez nawę jako dziewczynka z kwiatami. Zanim panna młoda weszła do ołtarza, gwiazda „Insecure” ujawniła, że poczuła przypływ paniki.

„Był taki moment, kiedy stałem tam przed wszystkimi, czekając na otwarcie gigantycznych bram z kutego żelaza i na zobaczenie Niny, ale ten moment wciąż trwał i trwał”, powiedział Vogue ojciec jednego dziecka.

Jay Ellis and Nina Senicar
Ellis zadał pytanie Senicarowi w 2019 roku, krótko przed tym jak para powitała swoje pierwsze dziecko.
Getty Images for amfAR

„Więc krzyknąłem 'Baby, you coming? Było jeszcze jedno uderzenie lub dwa, po którym Nina nie odpowiedziała, więc odwróciłem się do tłumu i powiedziałem 'Myślę, że to jest nie, jest miejsce tutaj, jeśli ktoś chce się dzisiaj pobrać’,” zażartował.

„I w idealnym momencie, gdy wszyscy się śmiali, Nina krzyknęła, 'I’m coming baby!’ Wszyscy się z nas śmiali, a potem brama się otworzyła i byłam w zachwycie, gdy po raz pierwszy zobaczyłam Ninę w jej sukni.”

Czytaj również:  Alyssa Milano przerywa milczenie w sprawie twierdzenia, że przez nią Shannen Doherty została zwolniona z "Charmed
Jay Ellis and Nina Senicar.
Para miała na sobie niestandardowe stroje Dolce & Gabbana.
Getty Images dla Vanity Fair

Wystawny ślub odbył się dwa lata po pierwotnej dacie ślubu pary, która została dwukrotnie przesunięta z powodu pandemii COVID-19.

„W tym czasie Włochy były jednym z najbardziej dotkniętych obszarów na świecie, na ścisłej blokadzie i zamknięte dla turystów”, wyjaśnił Ellis. „Jak wszyscy na świecie, nie byliśmy pewni, jak bardzo będzie to powszechne, ani jak długo to potrwa, więc musieliśmy wszystko odwołać”.

Nina Senicar and Jay Ellis
Impreza odbywała się przez trzy dni, zaczynając od przyjęcia powitalnego.
ninasenicar/Instagram

Nowożeńcy – którzy poznali się w 2015 roku w barze w Los Angeles i zaręczyli się w 2019 roku – zdecydowali się zachować swój wielki dzień za granicą jako hołd dla ich pierwszej wspólnej podróży – nawet jeśli oznaczało to wiele dodatkowego planowania.

Para wysłała swoim gościom włoskie zaktualizowane protokoły COVID-19 „co kilka miesięcy”, zrobiła większość swojego planowania na Zoomie i miała tylko 72 godziny na podróż do Włoch, aby „spróbować jedzenia, zobaczyć kwiaty, pościel, sztućce, talerze i szklane naczynia osobiście.”

Nina Senicar and Jay Ellis
„Chcieliśmy, aby wszyscy dobrze się bawili i poznali się nawzajem,” powiedział Senicar o wielkim dniu.
Getty Images dla Campari

Po długiej i dzikiej jeździe, Ellis zauważył, że cieszy się, że planowanie się skończyło i może przejść do cieszenia się życiem jako żonaty mężczyzna.

„To było niesamowite. Po wszystkim, co wszyscy przeszli w ciągu ostatnich kilku lat, aby przynieść ponad 190 osób razem przez trzy dni w Toskanii i świętować było surrealistyczne,” powiedział.

„Widząc wszystkich naszych przyjaciół z różnych części naszego życia razem, uśmiechających się i śmiejących, łączących się, tworzących swoje własne przyjaźnie, było tak wielką częścią tego, co chcieliśmy z tego weekendu i uroczystości. Chcieliśmy stworzyć chwile i wspomnienia, które będą trwały przez resztę naszego życia.”