piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Travis Barker mówi, że wraca do zdrowia po „ciężkim, zagrażającym życiu zapaleniu trzustki”

Travis Barker aktualizuje fanów na temat jego podróży zdrowotnej wśród jego ostatniej hospitalizacji.

Perkusista Blink-182, który poślubił gwiazdę rzeczywistości Kourtney Kardashian w maju, wziął na swoje Instagram Stories w sobotę, aby podzielić się, że procedura usunięcia małego polipa w poniedziałek doprowadziła do „ciężkiego zagrażającego życiu zapalenia trzustki” W swojej wiadomości powiedział, że był w szpitalu od czasu zabiegu, ale że czuje się znacznie lepiej.

„Wszedłem na endoskopię w poniedziałek czując się świetnie”, napisał Barker, 46. „Ale po obiedzie, rozwinąłem excruciating ból i byłem hospitalizowany od tego czasu. Podczas endoskopii usunięto mi bardzo mały polip w bardzo wrażliwym miejscu, zwykle obsługiwanym przez specjalistów, który niestety uszkodził krytyczny przewód odprowadzający trzustki. Skutkiem tego było ciężkie, zagrażające życiu zapalenie trzustki.”

Podsumował: „Jestem tak bardzo wdzięczny, że dzięki intensywnemu leczeniu jest mi obecnie znacznie lepiej.”

Zapalenie trzustki jest nagłym zapaleniem trzustki, które w łagodnych przypadkach może ustąpić w ciągu tygodnia dzięki odpoczynkowi i leczeniu. Endoskopia polega na wprowadzeniu rurki do gardła w celu zbadania układu pokarmowego.

Kardashian podzieliła się również wiadomościami na swoim Instagram Stories w sobotę o męce, nazywając to „przerażającym i emocjonalnym tygodniem” po tym, jak para weszła na „rutynową endoskopię razem.”

Kontynuowała, w części, „Jestem tak wdzięczna Bogu za uzdrowienie mojego męża, za wszystkie wasze modlitwy za niego i za nas, za wszechogarniające wylanie miłości i wsparcia. Jestem tak wzruszona i wdzięczna.”

Czytaj również:  Bill Hader o przeskoku w czasie "Barry'ego" i podglądaniu scenarzystów "Better Call Saul

Latest Posts

Nie przegap