czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Usher otrzyma nagrodę prezesów NAACP

Usher otrzyma Nagrodę Prezydenta podczas 55. edycji NAACP Image Awards, ogłosiła w piątek NAACP.

Piosenkarka i autorka tekstów zostanie uhonorowana nagrodą podczas ceremonii, która będzie transmitowana na żywo w sobotę o 20:00 ET/PT na CBS i BET. Gospodarzem będzie Queen Latifah.

Nagroda Prezydenta jest „przyznawana w uznaniu szczególnych osiągnięć i wybitnej służby publicznej”, mówi organizacja. Poprzedni odbiorcy to między innymi Gabrielle Union-Wade, Dwyane Wade, Rihanna, LeBron James, książę Harry i Meghan Markle, Muhammad Ali, Jesse Jackson, Colin Powell, Condoleezza Rice, Shawn „JAY-Z” Carter, Lauryn Hill i Soledad O’Brien.

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc wręczyć tegoroczną Nagrodę Prezydenta Usherowi za jego niezrównany talent i niezwykły wkład jako artysty i rzecznika naszej społeczności” – mówi Derrick Johnson, prezes i dyrektor generalny NAACP. „Poza talentem wokalnym i obecnością na scenie, Usher umożliwił tysiącom młodych ludzi, którzy nie mają wystarczających środków, realizację swoich marzeń poprzez programy gotowości do podjęcia studiów, umiejętności finansowe i planowanie kariery. Jego zaangażowanie w tworzenie pozytywnych zmian na świecie wpłynęło na niezliczone życia, na nowo definiując granice kreatywności i współczucia”

W tym tygodniu NAACP ogłosiła zwycięzców 55. dorocznego rozdania nagród. Wystąpi Andra Day, a wśród prezenterów znaleźli się Delroy Lindo, Deon Cole, Diarra Kilpatrick, Donnie Wahlberg, Erika Alexander, Idris Elba, Jeffrey Wright, Keke Palmer, Kenya Barris, Kerry Washington, Leslie Jones, Lil Rel Howery, Morris Chestnut, Ryan Michelle Bathe, Sabrina Elba, Sterling K. Brown i Taraji P. Henson.

Wśród wcześniej ogłoszonych laureatów znaleźli się laureatka poezji Amanda Gorman, która otrzyma Nagrodę Przewodniczącego, oraz grupa R&B New Edition, która otrzyma Nagrodę Galerii Sław.

Czytaj również:  Candace Owens odchodzi z "The Daily Wire" po kłótni ze współzałożycielem o wojnę Izraela z Hamasem

Latest Posts

Nie przegap