poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Will.i.am o Halftime Show Ushera: „Było wiele momentów OMG”

Usher wystąpił gościnnie podczas występu Black Eyed Peas w przerwie Super Bowl w 2011 roku, a lider zespołu will.i.am mówi, że był szczęśliwy mogąc odwdzięczyć się w niedzielę.

Will.i.am wykonał utwór „OMG” – który napisał i wyprodukował – wraz z Usherem podczas obu wydarzeń.

„Jak mogę to wyjaśnić? Nie ma słów, by to wyjaśnić” – powiedział The Hollywood Reporter po występie. „Teraz, 13 lat później, oznacza to coś zupełnie innego. To jest piękne. To było wspaniałe. To fantastyczne.”

Podczas wykonywania „OMG” wrotkarze tańczyli i robili salta na scenie. „Powodem, dla którego mówię, że nasza sekcja była najbardziej „What the F?” jest to, że nigdy nie widzieliśmy jazdy na wrotkach na żadnej dużej światowej scenie. To było jak miejska olimpiada. Sprowadził miejską olimpiadę na Super Bowl”

„W serialu było wiele momentów OMG. Było tak wiele momentów OMG. Te 60 sekund „OMG” było wszystkim, czego potrzebowałeś, ponieważ program był „o mój Boże”” – dodaje.

Inny ulubiony moment? „Ten jeden raz, kiedy rozebrał się do naga na scenie” – powiedział, śmiejąc się. „To było szalone.”

Usher i will.i.am na Super Bowl 2011.Kevin Mazur/Getty Images

W występie Ushera wzięli również udział Alicia Keys, Ludacris, Lil Jon, H.E.R. i Jermaine Dupri, a zdobywca nagrody Grammy wykonał takie hity jak „U Got It Bad”, „Love in this Club”, „U Don’t Have to Call” i „Yeah!”

Usher poradził sobie tak dobrze, że will.i.am nie zdawał sobie sprawy, że piosenkarz ma 45 lat: „Cholera, nie wiedziałem, że Usher ma 45 lat. Myślałem, że ma co najmniej 33 lata.”

Taneczny „OMG” został wydany w 2010 roku, przez cztery tygodnie znajdował się na szczycie listy Billboard Hot 100 i osiągnął status 8-krotnej platyny, co jest równoznaczne ze sprzedażą 8 milionów singli.

Czytaj również:  recenzja "The New Look": Juliette Binoche i Ben Mendelsohn grają Coco Chanel i Christiana Diora w wystawnym serialu Apple TV+

Will.i.am powiedział, że kiedy skomponował piosenkę, wiedział, że „będzie hitem” Powiedział, że stworzył piosenkę po sukcesie „I Gotta Feeling” Black Eyed Peas, który zawiera słowa: „Go out and smash it, like, 'Oh my god.'”

„’OMG’ jest z powodu 'I Gotta Feeling'”, wyjaśnił. „’I Gotta Feeling’ był składnikiem. To było DNA.

„Praca z Usherem była niesamowita” – dodał. „Chcę pracować z nim więcej w przyszłości. Jestem naprawdę dumny z jego [nowego] albumu Coming Home. Jest niesamowity. Teraz jestem dumny z jego występów”

Latest Posts

Nie przegap