sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Woody Harrelson ma wystąpić w musicalu Lionsgate „Sailing”

Lionsgate ujawniło plany dotyczące jachtowo-rockowej komedii muzycznej Sailing, z Woodym Harrelsonem w roli głównej.

Komedia muzyczna z szafą grającą będzie śledzić próby i kłopoty grupy muzyków z lat 70. odkrywających gładkie dźwięki i styl życia z yacht rocka. Gatunek muzyczny soft rock zdominował radio FM w tym okresie.

Harrelson ostatnio wystąpił w Venom: Let There Be Carnage. Jego nadchodzące prace obejmują The Man From Toronto, naprzeciwko Kevina Harta, oraz serial HBO The White House Plumbers. Chris D’Arienzo, twórca broadwayowskiego musicalu Rock of Ages, sprzedał pitching dla Sailing wraz z Jeremym Plagerem, który zajmie się rozwojem i produkcją wraz z MegaMix (Jonathan Levine i Gillian Bohrer) i Harrelsonem.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Jeremym, Jonathanem, Gillian, Chrisem i Woodym i jesteśmy pewni, że nie tylko będzie to miało fenomenalną ścieżkę dźwiękową, ale także wprowadzi was w letni nastrój”, powiedziała Erin Westerman, prezes produkcji Lionsgate, o nostalgicznej komedii muzycznej.

Meredith Wieck i Jon Humphrey będą nadzorować projekt dla Lionsgate. Bonnie Stylides negocjowała umowy w imieniu studia.

Harrelson jest reprezentowany przez Ziffren Brittenham. D’Arienzo jest reprezentowany przez Verve. Plager jest reprezentowany przez Greg Slewett z Johnson, Shapiro, Slewett & Kole LLP.

Czytaj również:  Berlinale Forum prezentuje pierwsze filmy na festiwal w 2024 roku

Latest Posts

Nie przegap