środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Wspomnienia księcia Harry’ego i Britney Spears na czele listy najlepszych książek Apple w 2023 roku

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Apple Books ogłosiło swój ranking „Top Books of 2023”, a dwa pamiętniki celebrytów (i biografia celebrytów) wylądowały na liście Top Five witryny.

Spare księcia Harry’ego i The Woman In Me Britney Spears zostały uznane za najlepsze książki non-fiction 2023 roku, na podstawie sprzedaży w Apple Books. Na liście znalazła się również biografia Elona Muska autorstwa Waltera Isaacsona. W międzyczasie wszystkie trzy książki znalazły się również na liście Apple Top Nonfiction Audiobooks. Książę Harry słynnie czytał swoje własne wspomnienia na audiobooku, podczas gdy aktorka Michelle Williams opowiadała tom Spears.

Apple Books

Fourth Wing autorstwa Rebecci Yarros została uznana za najlepszą książkę beletrystyczną 2023 roku, a tuż za nią uplasowała się inna książka Yarros, Iron Flame. Apple twierdzi, że Fourth Wing było „obowiązkową lekturą dla fanów romansów i fantasy wiosną i latem”

Hello Beautiful Ann Napolitano, książka wybrana przez Oprah’s Book Club, również znalazła się na liście Top Fiction Books, wraz z Happy Place Emily Henry i The Covenant of Water Abrahama Verghese, kolejnym wyborem Oprah. Only the Dead autorstwa Jacka Carra znalazł się na szczycie listy najlepszych audiobooków Apple Fiction w 2023 roku. Thriller Navy SEAL jest czytany przez aktora Raya Portera, najbardziej znanego z roli złoczyńcy DC Comics Darkseida w Justice League Zacka Snydera.

Oprócz ujawnienia najlepiej sprzedających się książek roku, Apple Books zaprezentowało również nową funkcję „Year in Review”, doświadczenie w aplikacji, które pomaga czytelnikom „świętować tytuły, autorów i gatunki, które zdefiniowały ich rok” Oprócz wyświetlenia listy książek, które przeczytali w 2023 roku, użytkownicy mogą również wyświetlić spersonalizowane szczegóły, takie jak całkowity czas spędzony na czytaniu, najdłuższa przeczytana książka lub audiobook, każda ukończona seria książek, najczęściej czytany gatunek i najwyżej oceniana książka.

Czytaj również:  Lachlan Murdoch wycofuje pozew o zniesławienie przeciwko australijskiemu serwisowi informacyjnemu

Apple Books umożliwia kupowanie i pobieranie tytułów do czytania na telefonie, komputerze lub iPadzie. Zobacz pełną listę najlepszych książek Apple z 2023 roku poniżej i zarejestruj się w Apple Books tutaj. Możesz również skorzystać z poniższych linków, aby kupić fizyczną kopię tych książek.

Najlepsze książki non-fiction 2023 roku

 1. Spare by Książę Harry, Książę Sussex
 2. The Woman in Me by Britney Spears
 3. The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny and Murder autor: David Grann
 4. Outlive: Nauka i sztuka długowieczności autorstwa Petera Attii i Billa Gifforda
 5. Elon Musk by Walter Isaacson

Amazon

Najlepsze książki beletrystyczne 2023 roku

 1. Fourth Wing by Rebecca Yarros
 2. Iron Flame by Rebecca Yarros
 3. Happy Place autorstwa Emily Henry
 4. Hello Beautiful by Ann Napolitano
 5. The Covenant of Water by Abraham Verghese

Amazon

Najlepsze audiobooki non-fiction 2023 roku

 1. The Woman in Me by Britney Spears
 2. Spare by Książę Harry, Książę Sussex
 3. Outlive: Nauka i sztuka długowieczności autorstwa Petera Attii i Billa Gifforda
 4. The Creative Act: A Way of Being autorstwa Ricka Rubina
 5. Elon Musk by Walter Isaacson

Apple Books

Najlepsze audiobooki beletrystyczne 2023 roku

 1. Only the Dead by Jack Carr
 2. Fourth Wing autor: Rebecca Yarros
 3. Tom Lake autorstwa Ann Patchett
 4. Happy Place autor: Emily Henry
 5. Iron Flame autor: Rebecca Yarros

Apple Books

Latest Posts

Nie przegap