wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Zachary Levi odpiera doniesienia, jakoby Dwayne Johnson zrezygnował z postkredytowej sceny w „Shazam! Furia Bogów

Zachary Levi rzucał piorunami we wtorek, po tym jak krążyło doniesienie, że Black Adam gwiazda Dwayne Johnson zablokował postacie z filmu The Rocka pokazujące się w scenie post-credits w Levi’s Shazam! Fury of the Gods.

Wiadomo już było, że członkowie Black Adam’s Justice Society of America mieli pierwotnie pojawić się w Fury of the Gods, przy czym filmowiec David F. Sandberg powiedział The Hollywood Reporter że scena „rozpadła się trzy dni przed tym, jak mieliśmy kręcić kamery”, zmuszając go do znalezienia alternatywnych postaci w ostatniej chwili. We wtorek, The Wrap poinformował, że Johnson zablokował pojawienie się postaci w Fury of the Gods, a także, że aktor i producent zniweczyli potencjalne cameo Leviego w Black Adam.

We wtorkowej historii na Instagramie, Levi podzielił się postem wspominającym doniesienia The Wrap’i dodał własny komentarz: „The truth shall set you free”

Black Adam był projektem pasji dla Johnsona, który lobbował, aby klasyczny antagonista Shazam otrzymał swój własny film spinoff, a nie został włączony jako złoczyńca w 2019 roku Shazam! Gwiazda i producent odegrał również kluczową rolę w przywróceniu Henry’ego Cavilla jako Supermana w cameo dla Adam.

Jednak kiedy został wydany w październiku, Black Adam rozczarował w kasie. Niedługo potem DC przeszło zmianę przywództwa, która skutecznie zabiła szanse na więcej Czarnego Adama w DC Universe, jednocześnie kończąc krótkotrwałe odrodzenie Cavilla jako Supermana.

Furia Bogów, w międzyczasie, również rozczarowała w kasie po premierze w zeszłym tygodniu, czyniąc szanse na trzeci Shazam!praktycznie niemożliwe.

Levi, ze swojej strony, był wokalnym obrońcą filmu. Napisał aktor na Twitterze w poniedziałek: „Myślę, że największym problemem, jaki mamy, jest marketing. To doskonały film rodzinny, a jednak wiele rodzin nie jest tego świadoma. Co jest po prostu wstydem.”

Czytaj również:  Disney rozstrzyga sprawę opłat za karty kredytowe kilka dni po złożeniu pozwu

Latest Posts

Nie przegap