poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Adam Sandler otrzyma wyróżnienie dla ikony podczas People’s Choice Awards

Adam Sandler ma wkrótce otrzymać ważne wyróżnienie, tuż przed premierą swojego najnowszego filmu Netflix.

Aktor ma zostać uhonorowany nagrodą People’s Icon Award podczas People’s Choice Awards 2024 18 lutego, zgodnie ze środowym ogłoszeniem. Simu Liu poprowadzi coroczną ceremonię wręczenia nagród w Barker Hangar w Santa Monica, a wydarzenie będzie transmitowane na żywo w NBC i E! oraz na Peacock.

Sandler dołącza do innego laureata People’s Choice, Lenny’ego Kravitza, który został wcześniej ogłoszony jako odbiorca tegorocznej nagrody Music Icon Award i wystąpi podczas pokazu. Wśród poprzednich laureatów People’s Icon Award znaleźli się Ryan Reynolds, Halle Berry, Jennifer Lopez, Jennifer Aniston i Melissa McCarthy.

„Adam Sandler jest stałym elementem branży od dziesięcioleci, bawiąc nas od czasu, gdy zaczął występować w Saturday Night Live ponad 30 lat temu” – powiedziała Jen Neal, dyrektor wykonawczy NBCUniversal Entertainment ds. wydarzeń na żywo i programów specjalnych. „Od Billy’ego Madisona do Mr. Deeds, jego niezapomniane postacie przetrwały próbę czasu i odcisnęły swoje piętno na widzach od pokoleń. Cieszymy się, że możemy uhonorować go tegoroczną nagrodą People’s Icon Award”

Sandler, który zaczynał jako komik stand-upowy i SNL przed przejściem do sławy filmowej, pozostaje tak zajęty jak zawsze. W 2023 roku zagrał między innymi w Murder Mystery 2 Netflixa, You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah i animowanym Leo. Wystąpi u boku Carey Mulligan w dramacie science fiction reżysera Johana Rencka The Spaceman, który trafi na Netflix 1 marca.

Podczas wywiadu dla The Hollywood Reporter, który ukazał się w zeszłym roku, Sandler zastanawiał się nad związkiem z postaciami, które często gra w swoich filmach.

„Myślę, że łączę się z słabszymi” – powiedział wtedy Sandler. „W prawdziwym życiu zawsze kibicowałem słabszym. Kiedy idę na boisko do koszykówki i gram z ludźmi jeden na jednego, jeśli ktoś mówi: „Skopię ci tyłek”, to zwykle jest to gra, w której myślę: „Och, tym razem wygram” Ponieważ jestem słabszy i czuję się bardzo komfortowo będąc słabszym”

Czytaj również:  Marvel porzuca Jonathana Majorsa po wyroku w sprawie napaści i molestowania

Latest Posts

Nie przegap