10 sierpnia 2022 | 7:53pm

Anne Heche jest podobno badana pod kątem przestępstwa DUI po tym, jak w piątek rozbiła swojego Mini Coopera o dom w Los Angeles.

Departament Policji w Los Angeles rozszerzył swoje dochodzenie do przestępstwa po tym, jak kobieta twierdziła, że została zraniona i potrzebowała pomocy medycznej po tym, jak Heche rozbiła się w jej domu, TMZ doniósł w środę.

Ten nowy rozwój wypadków następuje po tym jak Page Six potwierdziło w poniedziałek, że policjanci otrzymali nakaz zbadania krwi aktorki, aby sprawdzić czy była pod wpływem narkotyków i/lub alkoholu w czasie wypadku.

Funkcjonariusze uważają, że Heche, 53, była odurzona, kiedy rozbiła swój samochód o dwa różne budynki, zanim „pochłonęły” ją płomienie. Doznała poważnych poparzeń po tym jak pojazd stanął w płomieniach.

„Informacja, którą otrzymaliśmy dziś rano to nakaz uzyskany tego samego dnia co kolizja drogowa, czyli 5 sierpnia. Nakaz dotyczył pobrania krwi, a dochodzenie trwa w oczekiwaniu na wyniki badań krwi” – powiedział Page Six przedstawiciel policji w Los Angeles.

Anne Heche
Anne Heche może być oskarżona o DUI po tym jak rozbiła swój samochód w piątek.
FilmMagic

„Jeśli zostanie uznana za nietrzeźwą, [Heche] może zostać oskarżona o wykroczenie DUI hit and run. Do tej pory nie dokonano żadnych aresztowań.”

Sąsiad wcześniej rozmawiał z People i powiedział, że kobieta, której dom został zniszczony przez katastrofę „miała ogromne szczęście”, że przeżyła bez obrażeń.

Anne Heche car accident scene
Heche była w śpiączce po tym jak rozbiła swój samochód o dom i ten stanął w płomieniach.
gofundme

Sąsiadka, Lynne Bernstein, powiedziała, że Lynne Mishele była w innym pokoju, kiedy doszło do wypadku.

„Nie sądzę, że zrozumiała co się dzieje. Mówiła: 'Co się stało? Co się stało?” Bernstein powiedział przed zauważeniem, że jej sąsiad był „w szoku”.

Dalej przypomniała sobie, że samochód Heche przejechał „prawie całą drogę” przez dom i „prawie natychmiast” zapalił się.

Anne Heche in car
Policja uważa, że podczas wypadku była pod wpływem narkotyków lub alkoholu.
GC Images

Wciąż jednak nie wiadomo, czy kobieta, która została ranna podczas wypadku to Mishele.

Czytaj również:  Królowa rzekomo powiedziała "dziękuję za dobro" Meghan Markle omijając pogrzeb Filipa

Z drugiej strony, Heche pozostaje w „stanie krytycznym” po tym jak osunęła się w śpiączkę.

„Krótko po wypadku Anne Heche straciła przytomność, zapadając w śpiączkę”, powiedział Page Six jej rzecznik.

„Ma znaczny uraz płuc wymagający mechanicznej wentylacji i oparzenia, które wymagają interwencji chirurgicznej.”

Anne Heche
Aktorka wpadła na dwa budynki zanim doznała poważnych obrażeń od poparzeń.
TMZ

Według naocznych świadków, aktorka najpierw wbiła się w garaż pobliskiego kompleksu apartamentów, ale wycofała się i odjechała, zanim mieszkańcy mogli jej pomóc.

Urzędnicy z LAPD West Traffic Division potwierdzili również, że aktorka uderzyła w inny pojazd przed wjechaniem w dom, który stanął w płomieniach i pozostawił ją poważnie poparzoną.

Po wypadku, celebryci wzięli na media społecznościowe, aby wyrazić swoje życzenia.