piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Cassie i jej mąż Alex Fine zostali zauważeni razem po raz pierwszy od złożenia pozwu o gwałt i molestowanie przeciwko byłemu Seanowi „Diddy’emu” Combsowi

Pani Fine ma się dobrze.

Cassie i jej mąż, Alex Fine, spędzili rodzinny dzień ze swoimi dwiema córkami, 3-letnią Frankie i 2-letnią Sunny, w Serendipity 3 w Nowym Jorku w sobotę.

Źródło powiedziało Page Six, że czteroosobowa rodzina wyszła coś przekąsić, aby uczcić urodziny Frankie. (Skończy 4 lata 6 grudnia)

Powiedziano nam, że 37-letnia piosenkarka „Me & U” miała na sobie parę czarnych rajstop i świąteczny sweter, podczas gdy ona i jej rodzina delektowali się tajską sałatką orzechową, kurczakiem i frytkami.

Źródło powiedziało Page Six, że Cassie przywitała się z gośćmi, którzy ją rozpoznali i często opierała się na ramieniu Fine’a podczas posiłku.

Na zdjęciach uzyskanych wyłącznie przez Page Six, para – która zawarła związek w sierpniu 2019 roku – przytuliła się do siebie, uśmiechając się do kamery.

Źródło powiedziało Page Six, że czteroosobowa rodzina wyszła coś przekąsić, aby wcześnie świętować urodziny Frankiego. serendipity 3
Źródło powiedziało Page Six, że piosenkarka „Me & U” przywitała się z gośćmi, którzy ją rozpoznali i często opierała się na ramieniu osobistego trenera podczas posiłku. serendipity 3

Cassie i 30-letni trener osobisty również pozowali przy stole ze swoimi dziewczynami siedzącymi naprzeciwko nich.

To pierwszy raz, gdy Cassie – urodzona jako Casandra Ventura – była widziana ze swoim mężem, odkąd złożyła bombowy pozew przeciwko swojemu byłemu Seanowi „Diddy’emu” Combsowi, oskarżając go o gwałt, fizyczne znęcanie się i handel seksualny podczas ich dziesięcioletniego związku.

W pozwie uzyskanym przez Page Six 16 listopada, piosenkarka „Long Way 2 Go” twierdziła, że 54-letni założyciel Bad Boy Records „był skłonny do niekontrolowanego gniewu i często brutalnie bił panią Venturę.”

Był to pierwszy raz, gdy Cassie była widziana ze swoim mężem od czasu złożenia szokującego pozwu przeciwko jej byłemu Seanowi „Diddy” Combsowi. WireImage
Piosenkarka „Long Way 2 Go” oskarżyła założyciela Revolt o gwałt, fizyczne znęcanie się i handel seksualny podczas ich dziesięcioletniego związku. Getty Images

„Przez lata, w których pan Combs znęcał się fizycznie i seksualnie nad panią Venturą, ona wielokrotnie próbowała uciec od jego ścisłej kontroli nad jej życiem” – czytamy w pozwie. „Za każdym razem, gdy się ukrywała, rozległa sieć korporacji i podmiotów powiązanych pana Combsa znajdowała ją, a ci, którzy pracowali dla firm pana Combsa, błagali ją, by do niego wróciła.”

Czytaj również:  Sisqó wspomina, jak oszust prawie poleciał za ocean, aby wystąpić jako on - i dlaczego nie pozwał go do sądu

Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Wielu posunęło się nawet do wyraźnego stwierdzenia, że jej niepowodzenie w powrocie do pana Combsa utrudni jej sukces w branży rozrywkowej.”

W jednym przypadku Cassie twierdziła w pozwie, że pracownik ochrony Combsa, Roger Bonds, próbował interweniować, gdy zobaczył, że jest rzekomo maltretowana przez potentata hip-hopowego.

Prawnik Combsa zaprzeczył oskarżeniom przeciwko niemu. On i Cassie rozstrzygnęli pozew dzień później. Jeff Vespa

W środę Bonds pozornie poparł historię Cassie, mówiąc, że „wskoczył”, by pomóc Cassie, kiedy pracował dla rapera.

Adwokat Combsa, Ben Brafman, „gwałtownie” zaprzeczył oskarżeniom zawartym w pozwie w oświadczeniu dla Page Six, twierdząc, że Cassie domagała się pieniędzy od rapera.

Jednak dzień później była para – która spotykała się z założycielem odzieży Sean John przez 10 lat, aż do zerwania na dobre w 2018 roku – rozstrzygnęła pozew.

Raper „Last Night” stoi w obliczu dwóch kolejnych pozwów od kobiet twierdzących, że zgwałcił je na początku lat 90-tych. Getty Images
Zaprzeczył wszystkim zarzutom przeciwko niemu. Getty Images

„Zdecydowałam się rozwiązać tę sprawę polubownie na warunkach, nad którymi mam pewien poziom kontroli” – powiedziała mama dwójki dzieci w oświadczeniu dla Page Six 17 listopada. „Chcę podziękować mojej rodzinie, fanom i prawnikom za ich niezachwiane wsparcie.”

W osobnym oświadczeniu Combs powiedział: „Zdecydowaliśmy się rozwiązać tę sprawę polubownie. Życzę Cassie i jej rodzinie wszystkiego najlepszego. Miłość.”

Założyciel Revolt znalazł się następnie w kolejnych kłopotach prawnych, gdy kobiety zgłosiły się z dwoma dodatkowymi pozwami, twierdząc, że zgwałcił je na początku lat 90-tych.

Cassie i Fine związali się węzłem małżeńskim w sierpniu 2019 roku. @alexfine44

Prawnik Combsa zaprzeczył twierdzeniom zawartym w obu pozwach, mówiąc, że były one „chwytem pieniędzy”

Po reakcjach na pozwy, raper „Last Night” ustąpił ze stanowiska prezesa Revolt, firmy medialnej, którą założył w 2013 roku.

Jego współpraca z Capital Preparatory Schools również dobiegła końca.

Czytaj również:  Córka Dog the Bounty Huntera, Lyssa Chapman, wychodzi za Leiana Evensena

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap