2 lipca 2022 | 1:37pm

Wszelkie napięcia między Adele, jej byłym mężem i chłopakiem Richiem Paulem to „woda pod mostem”.

Menedżer sportowy Paul siedział obok byłego męża swojej supergwiazdy, Simona Koneckiego, podczas jej występu na londyńskim festiwalu BST Hyde Park w piątek.

Simon Konecki and Rich Paul were seated next to Cameron Diaz and Benji Madden.
Konecki i Paul siedzieli obok Cameron Diaz i Benji Maddena.
MEGA

Konecki, 48, złamał kilka uśmiechów, podziwiając swoją byłą z daleka, podczas gdy Paul, 40, wydawał się śmiertelnie skupiony na swojej ukochanej na scenie.

Para siedziała obok Cameron Diaz i Benji Maddena podczas pokazu.

Wokalista „Easy On Me” poślubił Koneckiego w maju 2018 roku i złożył pozew o rozwód we wrześniu 2019 roku, miesiące po tym, jak się rozstali. Para ma wspólnego 9-letniego syna Angelo.

Simon Konecki, Rich Paul.
Paul pojawił się, by zrobić zdjęcie swojej dziewczynie ze swojego miejsca.
MEGA

Będąc na scenie, 34-letnia piosenkarka poetycko mówiła o występach w jej ojczyźnie.

„Mój Boże, jestem z powrotem w domu”, powiedziała tłumowi 65,000. „To takie dziwne być znowu przed tłumem. Denerwuję się przed każdym występem, ale uwielbiam być tutaj.”

Podczas swojego dwugodzinnego setu, piosenkarka zatrzymała swój występ cztery razy, aby uzyskać pomoc dla kilku koncertowiczów, którzy zostali potrzebujący pomocy medycznej, koncertowiczka Alana Sulway powiedziała The Post z Londynu.

Adele
Piosenkarka była zachwycona występem dla tak dużej publiczności w jej rodzinnym kraju.
Dave Benett/Getty Images

„Za każdym razem, gdy tłum jej pomachał, przestawała śpiewać i prosiła o pomoc ochronę. To nie jest coś, co widuje się tak często”, podzielił się Sulway, dodając, że gwiazda „przedkładała bezpieczeństwo swoich fanów nad wszystko inne”.

Występ oznaczał pierwszy publiczny występ Adele od czasu, gdy kierowała dwoma koncertami na londyńskim stadionie Wembley w 2017 roku.