niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Christina Applegate wspomina, jak myślała, że jej nogi są „po prostu skończone” podczas nawrotu stwardnienia rozsianego: „Nie mogę odzyskać krążenia

Christina Applegate
Christina Applegate szczerze opowiedziała o najtrudniejszych momentach swojej walki ze stwardnieniem rozsianym.Getty Images for Critics Choice Association

Christina Applegate ujawnia najtrudniejsze momenty swojej podróży ze stwardnieniem rozsianym (SM).

52-letnia gwiazda „Dead to Me” szczerze opowiedziała o „intensywnym” bólu nóg, którego doświadczyła podczas nawrotu stwardnienia rozsianego, przyznając, że nie była w stanie chodzić ani brać prysznica we wtorkowym odcinku podcastu „MeSsy” Jamie-Lynn Sigler, który został nagrany „miesiące temu”.

„Moje nogi nigdy nie były w tak złym stanie, więc nie wiem, co się dzieje” – wyjaśniła aktorka. „Brak energii. Nogi są po prostu wykończone. Nie mogę przywrócić krążenia. Nie mogę sprawić, by przestały boleć”

Gwiazda „Dead to Me” szczegółowo opisała ból nóg, którego doświadczyła podczas nawrotu choroby we wtorkowym odcinku swojego podcastu „MesSy”, który został nagrany „miesiące temu” WireImage
„Moje nogi nigdy nie były w tak złym stanie, więc nie wiem, co się dzieje” – wyjaśniła aktorka. FilmMagic

W czasie nagrywania podcastu Applegate wspominała, że nie była w stanie „chodzić do łazienki bez poczucia”, że upadnie, opisując uczucie „szalonego mrowienia”, które pochodziło z jej „tyłka w dół”

Gwiazda „Bad Moms” – która ujawniła, że walczy ze stwardnieniem rozsianym w 2021 roku – dodała, że nie mogła również poradzić sobie z wzięciem prawdziwego prysznica, żartując, że powinna kupić zapas chusteczek do spłukiwania Cottonelle, aby utrzymać ją w czystości.

„Nie brałam prysznica od trzech tygodni, ponieważ nie mogę stać pod prysznicem. Nie ma mowy, żebym stała pod prysznicem” – dodała.

Kontynuowała: „Nie mam energii. Nogi są po prostu wykończone. Nie mogę przywrócić krążenia. Nie mogę sprawić, by przestały boleć” Getty Images for Backstage Creations
Applegate dodała, że nie może nawet iść do łazienki ani wziąć prysznica. Getty Images

Applegate zażartowała, że nawet jej 13-letnia córka, Sadie, wąchała jej pachy „tylko po to, by zwymiotować”.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Aktorka twierdziła również, że nie mogła spać, ponieważ objawy zaczęły wpływać na jej oczy.

„Nie spałam przez 24 godziny, ponieważ moje oko robi coś dziwnego, za każdym razem, gdy zamykam oko, aby zasnąć, moje prawe oko zaczyna się tak przesuwać” – kontynuowała, dodając, że była „zaniepokojona”, ponieważ nie otrzymała odpowiedzi od swojego lekarza na temat swoich objawów.

Czytaj również:  Sharon Stone przyznaje w emocjonalnym wywiadzie, że próbuje stawić czoła swoim "demonom" z powodu zmagań ze zdrowiem psychicznym
W czasie nagrywania podcastu aktorka twierdziła, że nie brała prysznica od trzech tygodni. AFP via Getty Images
„Nie ma mowy, żebym stała pod prysznicem” – powiedziała. Getty Images

Przedstawiciel gwiazdy „Bad Moms” powiedział People, że ostatni odcinek podcastu aktorki został nagrany „miesiące temu”, a Applegate przeszła fazę nawrotu.

Nie jest jednak jasne, czy aktorka nagrała podcast przed, czy po tym, jak widziano ją chodzącą z laską na 2024 Emmys w styczniu.

Od czasu ujawnienia swojej diagnozy Applegate otwarcie mówiła o swoich zmaganiach z chorobą, określając ją jako „najgorszą rzecz, jaka wydarzyła się” w jej „całym życiu”

Absolwentka „Married … With Children” zażartowała, że czasami sprawia, że jej 13-letnia córka wącha jej pachy. Getty Images
Applegate po raz pierwszy ujawniła swoją diagnozę w 2021 roku. Getty Images

„Mam 30 zmian w mózgu”, powiedziała w marcu podczas podcastu Daxa Sheparda „Armchair Expert”. „Moja największa znajduje się za prawym okiem, więc prawe oko bardzo mnie boli”

Absolwentka „Married … With Children” kontynuowała: „Moja ręka zaczyna się dziwnie poruszać, a potem czasami mam drgawki w mózgu.”

Wcześniej w tym samym miesiącu Applegate przyznała się również do noszenia pieluch, ponieważ choroba autoimmunologiczna może powodować „sikanie … w majtki”

Latest Posts

Nie przegap