niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Finał Ligi Narodów CONCACAF 2024 transmisja na żywo: Jak oglądać USA vs Meksyk online?

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Po zatrzymującym serce półfinale, w którym reprezentacja USA w piłce nożnej mężczyzn pokonała Jamajkę wynikiem 3: 2, finał Ligi Narodów CONCACAF 2024 przechodzi do meczu o mistrzostwo z udziałem dwóch najlepszych reprezentacji narodowych w piłce nożnej – Stanów Zjednoczonych i Meksyku – w obu Amerykach. To jeden krok bliżej do zdobycia trofeum Ligi Narodów CONCACAF na koniec turnieju.

Finał Ligi Narodów CONCACAF z udziałem USA i Meksyku odbędzie się na AT&T Stadium w Arlington w Teksasie w niedzielę 24 marca o godzinie 18:15 czasu PT/9:15 czasu ET.

Dodatkowo, kilka godzin wcześniej na tym samym stadionie, o godzinie 15:00 czasu PT/6:00 czasu ET, odbędzie się walka o trzecie miejsce, w której Panama zmierzy się z Jamajką

Jak oglądać finał Ligi Narodów CONCACAF w telewizji

Finał Ligi Narodów CONCACAF można oglądać w Paramount+, który jest również dostępny jako dodatek w Prime Video. Jeśli chcesz obejrzeć finał Ligi Narodów w telewizji, potrzebujesz telewizora Smart TV, który może przesyłać strumieniowo treści z aplikacji Paramount+.

Finał Ligi Narodów CONCACAF nie jest niestety transmitowany w telewizji kablowej.

Jak oglądać finał Ligi Narodów CONCACAF online

Jak wspomniano powyżej, najlepszym sposobem na oglądanie finału Ligi Narodów CONCACAF online jest transmisja strumieniowa na Paramount+. Możesz streamować mecz piłki nożnej online za darmo, dzięki siedmiodniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu Paramount+.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać finał Ligi Narodów CONCACAF na Paramount+ i jak transmitować mecz USA z Meksykiem online bez tradycyjnej telewizji kablowej.

CONCACAF Nations League Final Livestream: Watch USA vs. Mexico Online

Paramount Global

Paramount+

Paramount+ oferuje transmisję na żywo z finału Ligi Narodów CONCACAF, a mecz można obejrzeć za darmo po zarejestrowaniu się na siedmiodniowy bezpłatny okres próbny.

Czytaj również:  Lionsgate zatrudnia Nasim Cambron jako szefową działu reklamy filmowej

Po upływie tego czasu można całkowicie zrezygnować z usługi streamingu lub kontynuować oglądanie meczów piłki nożnej na Paramount+ za 5,99 USD miesięcznie za podstawowy plan z reklamami. Jeśli chcesz przejść bez reklam, pakiet Paramount+ z Showtime kosztuje 11,99 USD miesięcznie. W międzyczasie możesz zaoszczędzić 16 procent na subskrypcji Paramount +, jeśli zarejestrujesz się w rocznym pakiecie (odpowiednio 60 USD lub 120 USD rocznie).

Subskrypcje obejmują dostęp do tysięcy godzin filmów i seriali telewizyjnych, w tym Sonic the Hedgehog 2, South Park: The Streaming Wars, cała seria Star Trek, Yellowstone prequel serialu 1883 i nie tylko.

CONCACAF Nations League Final Livestream: Watch USA vs. Mexico Online

Amazon

Paramount+ na Prime Video

Paramount+ jest również dostępny jako kanał dodatkowy na Prime Video. Członkowie Amazon Prime i nowi subskrybenci mogą uzyskać bezpłatny siedmiodniowy okres próbny dla Paramount+ na Prime Video (8,99 USD miesięcznie za samodzielną usługę); po tym czasie automatycznie odnawia się za 11,99 USD miesięcznie oprócz opłat członkowskich Prime lub Prime Video.

Nie jesteś członkiem Prime? Zarejestruj się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny, aby skorzystać ze wszystkiego, co Amazon Prime ma do zaoferowania, w tym dostępu do Prime Video; szybkiej darmowej wysyłki tego samego, następnego lub dwóch dni; rabatów w sklepach Whole Foods Market, dostępu do ekskluzywnych wydarzeń zakupowych – takich jak Prime Day i Black Friday – i nie tylko.

Jak oglądać finał Ligi Narodów CONCACAF z kablówką

Finał Ligi Narodów CONCACAF jest również transmitowany przez CBS Sports Golazo Network. Transmisję można oglądać na stronie CBSSports.com lub w aplikacji mobilnej CBS Sports.

Gdzie kupić bilety online na finał Ligi Narodów CONCACAF

Chcesz osobiście obejrzeć wszystkie piłkarskie wydarzenia? Poniżej znajdziesz opcje biletów last minute, aby wziąć udział w finale Ligi Narodów CONCACAF na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie.

Czytaj również:  Grammy: Jay-Z wykluczony, Taylor Swift i Adele zdobywają po jednej nagrodzie, a Bonnie Raitt zaskakuje

Ceny biletów różnią się w zależności od miejsca na arenie i są dostępne na zewnętrznych platformach sprzedaży biletów, takich jak StubHub, Ticket Liquidator, Ticket Network, GameTime i Ticketmaster; odwiedź CONCACAF.com, aby uzyskać więcej informacji.

Jedną z najlepszych ofert na bilety piłkarskie CONCACAF jest Vivid Seats, gdzie można zaoszczędzić 20 USD z kodem THR2024; lub w SeatGeek, gdzie można użyć kodu promocyjnego HOLLYWOOD10, aby zaoszczędzić 10 USD na kwalifikujących się zakupach o wartości 250 USD i więcej.

Latest Posts

Nie przegap