30 marca 2023 r. |16:07

Jax Taylor mówi, że gdyby był Arianą Madix, zabiłby Raquel Leviss i Toma Sandovala za to, że przespali się w jego domu, gdy był poza miastem.

„Ariana jest o wiele lepszą osobą niż ja. Gdyby to był ja, zamordowałbym ich obu i włączyłbym się z uśmiechem”, były absolwent „Vanderpump Rules” tweetował przed usunięciem go krótko po tym.

Taylor odnosił się do wcześniejszych spekulacji, że Leviss spędził noc z Sandoval we wtorek, ale rep Sandoval wyjaśnił Page Six, że „z pewnością nie spał u niej”.

A screenshot of Jax Taylor's tweet
Jax Taylor powiedział, że na miejscu Ariany Madix „zamordowałby” Raquel Leviss, Toma Sandovala „z uśmiechem”.
Twitter
Jax Taylor sitting on
Taylor nie powstrzymał się z opiniami o Scandovalu.
Charles Sykes/Bravo

„Zatrzymała się w domu Toma w drodze na swój wywiad dla [’Vanderpump Rules’] w Evolution [Studios] w środę po południu,” kontynuował rep.

Pomimo tego, że Taylor, 43, nie jest już w programie ani nie przyjaźni się z Sandoval, w ciągu ostatniego miesiąca wygłosił kilka komentarzy na temat Leviss, 28, i Sandoval, 40, mających „pełnowymiarowy romans”, podczas gdy Madix, 37, była w prawie dziesięcioletnim związku.

„[Sandoval] może kontrolować [Leviss] i ona zrobi wszystko co on powie. A ona jest trochę fangirl. To nie działo się z Arianą”, Taylor powiedziała People w zeszłym tygodniu.

A selfie of Tom Sandoval and Ariana Madix
Taylor zarzucił byłej przyjaciółce, że przed Levissem zdradzała Madix z innymi osobami.
arianamadix/Instagram

Gospodarz podcastu „When Reality Hits” posunął się do twierdzenia, że Sandoval „na 100 procent” zdradzał Madix przed swoim romansem z Leviss.

„Były inne czasy”, powiedział Taylor w „Watch What Happens Live” w zeszłym tygodniu. „Nie ma znaczenia, czy zrobił to jeden czy 10 razy, zrobił to”


Śledź relację Page Six z „Scandoval”:

  • Dramat Toma Sandovala, Raquel Leviss, Ariany Madix, wyjaśniony
  • Jak Ariana Madix dowiedziała się o romansie Toma Sandovala i Raquel Leviss
  • Lisa Vanderpump reaguje na rzekome uderzenie Raquel Leviss przez Scheanę Shay
  • Pierwsze zdjęcia Raquel Leviss od czasu romansu

Nie jest jasne, czy Sandoval rozmawiał z Taylorem o jego komentarzach, ale zarówno Sandoval, jak i Leviss musieli omówić swój romans z resztą obsady podczas bardzo oczekiwanego zjazdu sezonu 10, który został nakręcony w ostatni czwartek.

Czytaj również:  'Breakin' gwiazda Bruno 'Pop N Taco' Falcon nie żyje: Tancerz Michaela Jacksona miał 58 lat

„Gniew wobec nich jest do przewidzenia”, powiedziało nam źródło o „atomowym” nagraniu.

A selfie of Tom Sandoval and Raquel Leviss
Leviss i Sandoval omówili swój romans razem z kolegami z obsady na zjeździe 10 sezonu „Vanderpump Rules”.
Instagram/ Raquel Leviss
Tom Sandoval, Ariana Madix and Raquel Leviss posing for a photo together
Jak wcześniej donosiła Page Six, gospodarz Andy Cohen musiał powstrzymać dwie członkinie obsady przed fizycznymi starciami na zjeździe.
MediaPunch/Shutterstock

Gospodarz Andy Cohen musiał fizycznie powstrzymać dwóch nienazwanych członków obsady w tym czasie, a Taylor twierdził, że bliska „awantura” była między Sandovalem a jego kumplem Tomem Schwartzem.

„Mam wrażenie, że to ci dwaj chłopcy … w rzeczywistości wiem, że 'bo rozmawiałem z jednym z nich,” powiedział „Extra” w poniedziałek – najwyraźniej odnosząc się do Schwartza.

„Vanderpump Rules” jest emitowane w środy o 21:00 ET na Bravo.

Filed undersprawy, brawo, media społecznościowe dla celebrytów, jax taylor, Raquel Leviss, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, skandale, scandoval, tom sandoval, vanderpump rules, 3/30/23