2 sierpnia 2022 | 9:16

S-t happens – ale Leah McSweeney utrzymuje, że nie została zwolniona z „The Real Housewives Ultimate Girls Trip” z powodu słoniowej kupy.

Fan page na Instagramie zamieścił tweeta w niedzielę, w którym twierdził, że 39-letnia gwiazda rzeczywistości została „eskortowana siłą z planu” i „odesłana do domu wcześniej” podczas kręcenia 3. sezonu serialu Peacock.

Tweet dalej twierdził, że „rzuciła łajnem słonia w kolegę z obsady” i została ostatecznie „zakazana z Tajlandii”, gdzie kręcono film.

Leah McSweeney
Leah McSweeney zaprzeczyła „ikonicznym” plotkom, że rzuciła słoniową kupą w koleżankę z obsady „Ultimate Girls Trip”.
Charles Sykes/Bravo

McSweeney przeprosiła w sekcji komentarzy postu na Instagramie za „rozczarowanie[ing]” jakichkolwiek fanów poprzez niewykonanie takiego „ikonicznego” ruchu.

„Jestem tak smutna, że to się nie stało”, zażartowała gwiazda „Real Housewives of New York City”.

„Przepraszam za rozczarowanie”, napisała absolwentka „RHONY” o spekulacjach.
bravotv/Instagram

Ci, którzy uwierzyli w spekulacje, komentowali, że rzekomy czyn był „żenujący.”

Jeden użytkownik mediów społecznościowych napisał, „Szczerze mówiąc mam nadzieję, że to zostało sfilmowane.” Inny dodał: „To nie było na mojej karcie bingo RHUGT3”

McSweeney jest „Housewife” od 2020 roku, pojawiając się w 12 i 13 sezonie „RHONY.”

Leah McSweeney
McSweeney powiedziała w maju, że zakłada, iż nie „wróci” do „RHONY” na Sezon 14.
Charles Sykes/Bravo

Jeśli chodzi o Sezon 14, twórczyni Married to the Mob powiedziała w maju gospodarzowi podcastu „We Should Talk” Gibsonowi Johnsowi, że nie sądzi, aby „wróciła” po tym, jak Bravo ujawniło swoje plany rebootu serialu.

„Byłbym, jak, bumed, tylko dlatego, że [my] drugi [season] był po prostu nie zabawa” McSweeney wyjaśnił w czasie.

„Mam na myśli to, że może show nie ma być zabawą, choć nie wiem”, kontynuowała. „Chcę się dobrze bawić w moim ostatnim sezonie. Ale tak, po prostu myślę, 'OK, nie wracam.'”

W poprzednim miesiącu, projektantka mody powiedziała Page Six, że odmówiła „talk s-t” o decyzji sieci do najprawdopodobniej recast „RHONY”, ponieważ jej czas na show był „pozytywny.”

Czytaj również:  była gwiazda "RHOSLC" Monica Garcia została aresztowana za "uderzenie w twarz", gdy jej dzieci były w domu

W zeszłym miesiącu McSweeney została obsadzona w 3 sezonie „RHUGT” obok Porshy Williams, Gizelle Bryant, Candiace Dillard, Heather Gay, Whitney Rose, Alexii Echevarria i Marysol Patton.