29 czerwca 2022 | 4:14pm

Lindsay Hubbard mówi, że płakała radosnymi łzami podczas całego procesu zamrażania jaj przed ich pobraniem w Dniu Matki.

„To było bardzo wyjątkowe, ponieważ dzień pobrania przypadł na Dzień Matki. To był jeden z tych serendipitous momentów, w których siedzisz i jesteś jak, 'Wow, naprawdę to zrobiłam'” Hubbard, 35, powiedziała wyłącznie Page Six podczas promowania jej partnerstwa z Queen V.

Gwiazda „Summer House”, która ujawniła, że poroniła z byłym partnerem Jasonem Cameronem zeszłej wiosny, sprawdziła swoje przybliżone poziomy liczby jajek ze swoim lekarzem od płodności, Dr. Kleinem, w sezonie 6. To właśnie wtedy odkryła, że ma jajka przeciętnej 28-latki.

Niecały rok później Hubbard powiedziała swoim zwolennikom, że zdecydowała się na zamrożenie swoich jaj.

„Byłam dość hormonalna, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że wstrzykuję hormony do mojego ciała. Ale to było naprawdę zabawne. Jakbym płakał cały czas – ale szczęśliwe łzy. Nie byłam smutna, zła, drażliwa, ani nic w stylu PMS” – powiedziała nam.

„Płakałam o wszystko. Trzymałam się w ryzach, ale to były wszystko rzeczy, które mnie uszczęśliwiały.”

Dr. Klein and Lindsay Hubbard posing for a photo together
Widzowie „Summer House” widzieli Hubbard cieszącą się, gdy dowiedziała się, że ma zdrową liczbę jaj.
lindshubbs/Instagram

Na szczęście dla Hubbard, jej chłopak – i nowy współlokator – Carl Radke pomógł jej w tym procesie, w tym zarezerwował jej wizytę na akupunkturę i kupił jej coś specjalnego, co podarował jej po odebraniu jej ze spotkania.

„Carl powiedziałby coś do mnie, a ja natychmiast zaczęłabym płakać”, wspominała, dodając, „Był uroczy.”

Lindsay Hubbard posing on a red carpet
Bravolebrity wyjaśniła, że jej emocje były głównie po pozytywnej stronie.
WireImage

Założycielka Hubb House PR wyjaśniła, że jej proces trwał osiem do 10 dni i nie był „tak straszny”, jak się spodziewała.

Czytaj również:  Przełożony koncert Drake'a w Apollo odbędzie się mimo kontuzji kostki

„Zawsze chciałam mieć rodzinę. To zawsze było dla mnie coś ważnego, więc nie daj Boże coś się stanie i będę miała problemy z płodnością, to przynajmniej mam plan awaryjny” – powiedziała nam Hubbard.

A selfie of Lindsay Hubbard and Carl Radke
Hubbard powiedziała, że Radke był „uroczy” podczas całego procesu.
lindshubbs/Instagram

W międzyczasie Hubbard i Radke, 37, nie mają osi czasu i nie próbują aktywnie zajść w ciążę, chociaż wiedzą, że chcą „dużych rzeczy” razem.

„Tak bardzo jak chciałabym obrać tę tradycyjną ścieżkę, nie jestem po prostu bardzo tradycyjną kobietą. Jestem bardziej z 'tańczyć w rytm własnego bębna i robić rzeczy w swoim czasie’ rodzaj dziewczyny,” powiedziała.

Lindsay Hubbard and Carl Radke posing for a red carpet
Gwiazda reality powiedziała nam, że ona i jej chłopak mogą obrać bardziej „nietradycyjną” drogę, jeśli chodzi o ich przyszłość.
Getty Images dla MTV

Do tego czasu, OG „Summer House” pracuje z gwiazdą i najlepszą przyjaciółką Danielle Olivera jako ambasadorka Queen V, marki zajmującej się intymną pielęgnacją ciała.

„Bardzo podobało mi się to partnerstwo z Queen V, ponieważ jest to coś, z czym kobiety muszą sobie radzić”, wyjaśniła Hubbard.

Lindsay Hubbard and Danielle Olivera posing for a photo together
Danielle Olivera dołączyła do Hubbard podczas jej pierwotnego spotkania z płodnością latem ubiegłego roku.
Queen V

„Myślę, że wiemy już, że wszystkie moje koleżanki z obsady 'Summer House’, jestem jakby pionierką otwartej komunikacji w zakresie tego, co kobiety mają tendencję do przechodzenia przez życie.”

(Dodała: „Więc to jest w sam raz dla mnie.”