czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Olivia Jade porównuje luksusową kuchnię do „więzienia” po skandalu związanym z przyjęciem do college’u mamy Lori Loughlin

Olivia Jade Giannulli porównała swoją luksusową kuchnię do więzienia po tym, jak jej mama, Lori Loughlin, odsiedziała wyrok za niesławny skandal związany z przyjęciem do college’u.

Influencerka zajrzała do swojego domu w Los Angeles w vlogu przesłanym na jej kanał YouTube we wtorek, w którym omówiła swoje plany urozmaicenia wystroju domu.

„Z powrotem w kuchni. Przepraszam za bałagan, który jest za mną – kuchnia wymaga sprzątania” – powiedziała w filmie. „Jestem taka podekscytowana, w końcu zamówiłam tapetę do kuchni, więc nie będzie tak sterylnie.”

„To nie będzie jak… więzienie” – kontynuowała 24-latka, po czym zatrzymała się na chwilę i spojrzała w kamerę, zdając sobie sprawę z ironii swojego komentarza.

„Daruj sobie żarty. Nie chcę tego słuchać. Wrobiłem cię i nie chcę, żebyś odlatywał. OK?”

Olivia Jade Giannulli porównała swoją kuchnię do „więzienia” po tym, jak jej mama, Lori Loughlin, odsiedziała wyrok w 2020 roku. AFP/Getty Images
Influencerka dokonała porównania, opowiadając o swoich planach udekorowania kuchni we vlogu opublikowanym na YouTube. YouTube/Olivia Jade

W 2019 r. Loughlin i mąż Mossimo Gianulli zostali zdemaskowani za zapłacenie 500 000 dolarów, aby Olivia i jej siostra Isabella Rose zostały przyjęte na Uniwersytet Południowej Kalifornii pod pretekstem, że są rekrutami szeregowymi.

Rok później para przyznała się do winy i Loughlin został skazany na dwa miesiące więzienia, a Mossimo na pięć.

W ramach wyroku zostali również zmuszeni do zapłacenia łącznie 400 000 dolarów.

„Jestem taka podekscytowana, w końcu zamówiłam tapetę do kuchni, więc nie będzie tak sterylnie”, powiedziała w filmie przesłanym we wtorek. YouTube/Olivia Jade
„To nie będzie jak… więzienie”, powiedziała 24-latka. YouTube/Olivia Jade

W tym czasie skandal łapówkarski doprowadził Olivię – która jest aktywna na YouTube od 2014 roku – do milczenia radiowego, gdy jej rodzice pojawili się w sądzie.

Później przerwała milczenie w programie Facebook Watch „Red Table Talk”, mówiąc gospodarzowi Jadzie Pinkett Smith, że nie była w pełni świadoma programu.

„Czułam się tak zawstydzona i zażenowana … chociaż tak naprawdę nie rozumiałam w 100 procentach, co się właśnie wydarzyło, ponieważ było wiele rzeczy, których, kiedy aplikowałam, nie byłam w pełni świadoma tego, co się dzieje” – powiedziała w grudniu 2020 roku.

Czytaj również:  Kathy Hilton łączy się z obsadą 'RHOBH' na People's Choice, żartuje z waśni Lisy Rinny
Loughlin i jej mąż, Mossimo Gianulli, przyznali się do winy w 2020 roku, płacąc 500 000 dolarów, aby ich dzieci dostały się na studia. AP
Para sfałszowała informacje, aby Olivia i jej siostra Isabella dostały się na Uniwersytet Południowej Kalifornii. Boston Globe via Getty Images

„Kiedy wróciłam do domu [z ferii wiosennych], czułam się taka zawstydzona.”

Olivia dodała, że była „zbyt zawstydzona”, aby wrócić do szkoły i potwierdziła, że nigdy nie brała udziału w wioślarstwie.

Innym głośnym przypadkiem skandalu związanego z przyjęciem na studia była gwiazda „Gotowych na wszystko” Felicity Huffman.

Latest Posts

Nie przegap