poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Olivia Newton-John wspominana przez męża Johna Easterlinga jako „Najbardziej odważna kobieta, jaką kiedykolwiek znałem”

John Easterling opłakuje śmierć swojej żony, legendarnej piosenkarki-aktorki Olivii Newton-John. Gwiazda Grease i piosenkarka „Physical” zmarła w poniedziałek, a w ciągu ostatnich dni nastąpiło wylanie miłości od społeczności muzycznej, honorując wpływ, jaki miała na przemysł.

Teraz Easterling dzieli się swoimi uczuciami w pełnym blasku hołdzie dla swojej żony, udostępnionym za pośrednictwem Instagrama Newton-John w środę (10 sierpnia).

„Nasza miłość do siebie przekracza nasze zrozumienie. Każdego dnia wyrażaliśmy naszą wdzięczność za tę miłość, która mogła być tak głęboka, tak prawdziwa, tak naturalna” – rozpoczyna Easterling serdeczny hołd. „Nigdy nie musieliśmy nad nią 'pracować’. Byliśmy w zachwycie nad tą wielką tajemnicą i zaakceptowaliśmy doświadczenie naszej miłości jako przeszłej, obecnej i wiecznej.”

Kontynuował: „W najgłębszej istocie Olivia była uzdrowicielką, używającą swoich mediów: pieśni, słów, dotyku. Była najodważniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem. Jej pasmo autentycznej troski o ludzi, o naturę i wszystkie stworzenia niemalże przekracza to, co jest humanitarnie możliwe. Tylko łaska Boga pozwoliła mi tak długo dzielić głębię i pasję jej istoty. W swoich najtrudniejszych chwilach zawsze miała ducha, humor i siłę woli, aby przenieść sprawy do światła.”

„Nawet teraz, gdy jej dusza wznosi się, ból i dziury w moim sercu są uzdrawiane radością jej miłości i światłem, które świeci do przodu” – kończy Easterling w poście. „Nasza rodzina głęboko docenia ogromny ocean miłości i wsparcia, który pojawił się na naszej drodze.”

Easterling był również tym, który podzielił się wiadomością o śmierci Newton-John poprzez Instagram w poniedziałek, stwierdzając, że „odeszła spokojnie na swoim Ranczu w Południowej Kalifornii dziś rano, otoczona przez rodzinę i przyjaciół” i prosząc, aby fani uszanowali prywatność rodziny w tym trudnym czasie.

Newton-John i Easterling wzięli ślub w czerwcu 2008 roku. Wcześniej była żoną Matta Lattanzi, z którym dzieli jedyne dziecko, Chloe Lattanzi.

Czytaj również:  Saudyjska wersja "The Office" w przygotowaniu

Zobaczcie nowy post Easterling na Instagramie poniżej.

Ta historia po raz pierwszy pojawiła się na stronie Billboard.com.

Latest Posts

Nie przegap