8 maja 2023 r. |23:34

Savannah Chrisley kwestionuje, czy chce mieć własne dzieci po tym, jak jej rodzice Todd i Julie Chrisley zostali skazani na karę więzienia.

„Jestem teraz w tej gniewnej części żałoby. Jestem po prostu zła na wszystko. A także, po przyjęciu dzieci, jestem jak, 'OK. Czy faktycznie chcę dzieci?’ Wiesz, widząc, jak bardzo ta cała sprawa nas dotknęła?” Savannah, 25, przyznała na ostatnim odcinku swojego podcastu „Unlocked”.

Gwiazda „Chrisley Knows Best” otrzymała opiekę nad swoją 10-letnią siostrzenicą, Chloe, i jej 16-letnim bratem, Graysonem, po tym jak jej rodzice zostali skazani na odbycie łącznie 19 lat więzienia za uchylanie się od płacenia podatków i oszustwa bankowe.

Jednakże, gwiazda rzeczywistości wyjaśniła, że nie ma złej woli w związku z uzyskaniem opieki.

Savannah Chrisley in selfie with brother and niece, smiling
Gwiazda „Chrisley Knows Best” powiedziała, że „naprawdę ciężko jest mieć 25 lat i dwójkę dzieci i próbować dowiedzieć się co jest dla nich najlepsze.”
Instagram/@savannahchrisley

„Staram się być dobrą dorosłą postacią w ich życiu, ale to naprawdę trudne będąc w wieku 25 lat i mając dwójkę dzieci i próbując dowiedzieć się, co jest dla nich najlepsze”, wyjaśniła.

„Jakbyś mógł się rozwijać przez wieki. Teraz jestem po prostu wrzucony w to.”


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Wyjaśniając, że nie chce, aby ktokolwiek brał jej obawy „z kontekstu w ogóle”, Savannah wyjaśniła, że „kocha tę dwójkę dzieci bardziej niż samo życie” i że są jej „wszystkim”

Podkreśliła również, że ona i dwójka dzieci mają „tyle zabawy razem” i że wszyscy starają się mieć „tyle zabawy ile to możliwe.”

Czytaj również:  Mąż Jessiki Simpson, Eric, "wiedział" o jej związku z gwiazdą filmową: raport
Savannah Chrisley kissing niece on cheek
Savannah otrzymała opiekę nad bratem i siostrzenicą po tym, jak jej rodzice zostali skazani za oszustwa bankowe i unikanie podatków.
Instagram/@savannahchrisley

Mimo to, przygarnięcie dwójki dzieci nie powstrzymało blond piękności przed randkami.

W rzeczywistości, w marcowym odcinku ujawniła, że „spotyka się z kimś” i że uwięzienie jej rodziców zmusiło ją do bycia transparentną w kwestii jej „package deal.”

„Teraz widzę samotne mamy, jak 'Jak ty to robisz?”, zapytała na podcaście Kaitlyn Bristowe’s „Off the Vine”. „A dla nich to po prostu umowa pakietowa. 'Chcesz iść na kolację? Ci dwaj idą razem.'”

selfie with Chrisley family
Julie i Todd będą musieli odsiedzieć wspólnie 19 lat w więzieniu.
Instagram/@savannahchrisley

„Oto w co się pakujesz. Zgadnij co? Jest dwójka dzieci. Moi rodzice nie są teraz w najlepszym miejscu na świecie” – dodała.

„Wiesz wszystko, 110 procent przejrzystości. Jeśli jesteś w środku, to jesteś w środku. Jeśli jesteś poza, to jesteś poza.”

Todd, 53, obecnie odbywa karę w zakładzie karnym na Florydzie, podczas gdy Julie, 50, pozostaje osadzona w więzieniu w Kentucky.

Po datach zwolnienia oboje będą musieli odbyć 16 miesięcy kary w zawieszeniu. Oboje są w trakcie procesu odwoływania się od swoich wyroków.

Filed underdzieci celebrytów, przestępstwa celebrytów, rodzeństwo celebrytów, zbrodnia, oszustwo, podcasty, więzienie, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, savannah chrisley, todd chrisley, 5/8/23