sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Stylista Law Roach mówi, że Zendaya wspierała jego decyzję o przejściu na emeryturę: „She Has Always Protected Me”

Law Roach raz na zawsze oczyszcza powietrze na temat jego i Zendayi.

W niedawnym wystąpieniu w podcaście Emily Ratajkowski High Low, stylista ujawnił, że kiedy Zendaya dowiedziała się, że odchodzi na emeryturę po zobaczeniu jego od dawna usuniętego postu na Instagramie, w którym to ogłosił, dotarła do niego i zaoferowała mu pomoc w jakikolwiek sposób.

„Zadzwoniła i powiedziała: 'Dziewczyno, myślałam, że razem podejmujemy wielkie decyzje'” – wspominał Roach. „Oczywiście, że mnie wspierała. Ona jest jak, 'Czy potrzebujesz mnie, aby wysłać cię na wakacje?’ Jakby powiedziała mi przez co przechodzisz, a ja rozmawiałam z nią o tym, że po prostu jestem nieszczęśliwa i byłam nieszczęśliwa przez naprawdę długi czas i wciąż opłakiwałam śmierć mojego siostrzeńca. Więc, mieliśmy tę rozmowę, a ona była jak, 'Cokolwiek potrzebujesz, cokolwiek potrzebujesz'”

Stylista poszedł dalej, aby wyjaśnić, że chociaż Zendaya nie miała nic wspólnego z jego nagłą emeryturą, „internet jest okrutny” i powiedział, że była katalizatorem w jego decyzji.

„Ludzie zaczęli ją obwiniać za moją emeryturę, a to nie było dla niej sprawiedliwe” – powiedział. „Rzeczy, które mówili, oczywiście nie jest prawdą. Więc, wtedy to rozlało się na moje cierpienie. Ona też zaczęła cierpieć. I nie sądziłem, że to było sprawiedliwe, ponieważ ona zawsze chroniła mnie w tej branży i vice versa.”

Później w rozmowie, Roach dotknął wideo, które poszło wirusowo na mediach społecznościowych w dniach po jego ogłoszeniu emerytalnym, w którym wyglądało na to, że był zdenerwowany z Zendaya na pokazie mody Louis Vuitton w Paryżu. W krótkim klipie, Zendaya zajmuje ostatnie miejsce w pierwszym rzędzie obok Emmy Stone i wydaje się wskazywać na miejsce za nią dla Roacha.

Wyjaśnił, że dwaj spóźnili się na pokaz, ponieważ utknęli w ruchu, a kiedy dotarli do miejsca, było to chaotyczne i był zaskoczony, że nie miał miejsca obok Zendaya, tak jak on, gdy była ambasadorem Valentino. (Zdobywczyni Emmy została ostatnio ambasadorką Louis Vuitton.)

Czytaj również:  Wschodząca gwiazda w Cannes: aktorka "Lost in the Night" Ester Expósito o swojej dziecięcej obsesji na punkcie horrorów

„Oni po prostu usiądą cię, gdziekolwiek mogą znaleźć ci miejsce, ale miałem miejsce, a miejsce, które wskazała, to było Darnell’s – który jest jej asystentem – to było jego miejsce”, powiedział. „Oboje tam staliśmy, więc ona była jak, 'Darnell, to twoje miejsce’ I wtedy przyszli i byli jak 'Law, musisz usiąść’ Ja na to: 'Cóż, musisz mi powiedzieć, gdzie mam siedzieć'”

W innym miejscu podcastu Roach powiedział również, że Zendaya jest dla niego jak siostra, wyjaśniając, że dorastali razem. Na początku Euphoria kariery gwiazdy, stylista i jej tata byli w zasadzie całym jej zespołem. Roach pełnił również funkcję jej publicysty, podczas stylizacji, a ojciec był jej menadżerem.

„Na początku naszego związku złożyliśmy sobie przysięgę, że będziemy robić wszystko, co możliwe, aby się nawzajem wywyższać” – powiedział Roach. „To takie zabawne, bo nazywamy siebie 'Wielkie idee, małe szczegóły’ Więc, ja jestem wielką ideą. Jakbym żyła w tym świecie fantazji, i przynoszę jej te rzeczy, a ona ciągnie to razem, a wtedy moim zadaniem jest stworzyć tę narrację i powiedzieć jej, co to jest i kim jest ta dziewczyna, gdy idzie na dywan. A ona po prostu się tym staje.”

Latest Posts

Nie przegap