20 czerwca 2022 | 18:06

Travis Scott pokazał Kylie Jenner, jak bardzo docenia jej gotowanie w rzadkim poście w mediach społecznościowych podczas Dnia Ojca w niedzielę.

„Shawty in here throwing that s-t down”, raper, 31, napisał na szczycie Instagram Story zdjęcie pleców potentatki makijażu, które pstryknął, gdy pracowała nad kuchenką.

Jenner, 24, miała na sobie biały tank top włożony w parę jeansów tie-dye, które pokazały jej krągłości na usuniętym zdjęciu, które zostało uchwycone przez The Neighborhood Talk.

Chociaż nie jest jasne, czy zdjęcie zostało zrobione w czasie rzeczywistym, wygląda na to, że Jenner była w trakcie robienia Scottowi – ojcu dwójki jej dzieci – pysznego posiłku na cześć święta.

Była gwiazda „Keeping Up With the Kardashians” również pochwaliła się hitmakerem „Sicko Mode” ze zdjęciem pokazującym go leżącego w łóżku i jedzącego miskę makaronu, prawdopodobnie zrobioną przez Jenner.

Travis Scott and Kylie Jenner at the premiere of his Netflix documentary
Travis Scott pokazał Kylie Jenner trochę miłości na swoim Instagram Story w niedzielę.
FilmMagic

4-letnia córka pary, Stormi Webster, szybko spała obok swojego taty, podczas gdy ich 4-miesięczny syn – którego nowe imię nie zostało jeszcze ogłoszone – był owinięty na szczycie klatki piersiowej Scotta. Twarz chłopczyka była zasłonięta przez emoji serca.

Kylie Jenner facing the stove, cooking a meal in the kitchen
„Shawty in here throwing that s-t down,” napisał na szczycie zdjęcia jej gotowania.
Instagram/Travis Scott

„Happy father’s day daddyyyyy we love you 🤎”, Jenner podpisała czuły moment, na który Scott odpowiedział „L❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️EEE YAAAA 🤎🤎🤎🤎🤎.”

Założycielka Kylie Cosmetics zamieściła później zbliżenie na zdjęcie muzyka i ich syna, którzy stoją razem, mając na sobie pasujące szaro-białe trampki Nike Air. Nominowany do Grammy muzyk miał brązowe spodnie, podczas gdy mały mężczyzna był w szarych dresach.

Travis Scott lying in bed with his son on top of him and daughter Stormi next to them.
Jenner zamieściła hołd z okazji Dnia Ojca dla Scotta pokazując go z dwójką ich dzieci.
kyliejenner/Instagram

Jenner urodziła ich chłopca 2 lutego, cztery lata po pojawieniu się Stormi.

Pierwotnie nazwali swojego syna Wolf, ale później ujawnili, że zmienili jego monidło, ponieważ „to po prostu nie był on.”

Czytaj również:  Celebryci, którzy wypowiedzieli się przeciwko botoksowi, wypełniaczom: Jennifer Lopez, więcej