11 lipca 2022 | 9:23

Wdowa po Bobie Sagecie, Kelly Rizzo, uhonorowała zmarłego aktora emocjonalnym wideo-hołdem sześć miesięcy po jego przedwczesnej śmierci.

„6 miesięcy bez mojego najlepszego przyjaciela, mojego kolegi z podróży, mojego kochającego męża”, Rizzo, 43, podpisał post udostępniony na jej Instagramie w sobotę. „6 miesięcy bez twojego silliness, śmiechu, muzyki, cuteness, caretaking, ostrego dowcipu, przemyślności, przytulania i ciepła”.

Rizzo podzieliła się, że pośród złamanego serca, nauczyła się wiele o ludziach, którymi się otoczyła.

„To było również 6 miesięcy szukania srebrnych obwódek, uczenia się jak radzić sobie w świecie bez ciebie, 6 miesięcy troski i współczucia od tak wielu, którzy cię kochają, 6 miesięcy zbliżania się do twoich magicznych córek i próbowania bycia silnym razem. 6 miesięcy kontynuowania miłości, śmiechu i życia, bo tego byś chciał… na co byś nalegał” – napisała.

Kelly Rizzo hugging Bob Saget.
Kelly Rizzo zamieściła hołd dla zmarłego męża Boba Sageta sześć miesięcy po jego śmierci.
eattravelrock/Instagram

Montaż wideo uchwycił słodkie chwile między Rizzo a gwiazdą „Pełnej chaty”, w tym jej zabranie cygara z jego ust i komika udającego, że podnosi rolki papieru toaletowego zamiast ciężarów. Zawarła również fragmenty, w których Saget wygłupia się w kostiumach i filtrach Snapchata, a także różne wspomnienia, które dzielili, jak chodzenie na spacery ręka w rękę i uczestniczenie razem w koncercie.

„Nawet jeśli chciałbyś się upewnić, że wszyscy wciąż tęsknimy za Tobą… i drogi Boże czy kiedykolwiek”, napisała. „Tęsknimy za Tobą tak bardzo, każdego dnia. Kocham Cię kochanie, świat wciąż nie jest taki sam bez Ciebie.”

Kelly Rizzo and Bob Saget goofing off.
Filmik zawierał kilka głupich momentów między parą.
eattravelrock/Instagram

Bliscy przyjaciele Rizzo zalali sekcję komentarzy miłością i wsparciem, w tym Selma Blair, Amanda Kloots, Whitney Cummings i Jana Kramer.

Były gospodarz „America’s Funniest Home Videos” zmarł 9 stycznia w pokoju hotelowym w Ritz-Carlton w Orlando, Fla. w wieku 65 lat.

Bob Saget, Dave Coulier and John Stamos wearing animal costumes.
Podzieliła się również urywkami z głupich chwil Sageta z jego gwiazdami „Pełnej chaty” i bliskimi kumplami Dave’em Coulierem i Johnem Stamosem.
eattravelrock/Instagram

Jego śmierć była „wynikiem tępego urazu głowy” i doznał wielu złamań czaszki przed śmiercią, która została uznana za wypadek, według autopsji.

Czytaj również:  Fani zdezorientowani pojawieniem się Lali Kent i Ariany Madix na kolacji w Białym Domu

„Doszli do wniosku, że przypadkowo uderzył o coś tyłem głowy, nic o tym nie myślał i poszedł spać. Żadne narkotyki ani alkohol nie były w to zamieszane”, powiedziała wtedy jego rodzina w oświadczeniu.

Bob Saget lifting two rolls of toilet paper instead of weights.
Jeden klip pokazał Sageta podnoszącego rolki papieru toaletowego zamiast ciężarków.
eattravelrock/Instagram

Dni później, hordy celebrytów uczestniczyły w jego pogrzebie, w tym Dave Chappelle, Kathy Griffin, Howie Mandel, Jimmy Kimmel i Jeff Ross, który służył jako żałobnik obok Johna Mayera, Jonathana Silvermana, Mike’a Younga, Teda Sarandosa, Steve’a Hale’a i gwiazd Sageta z „Pełnej chaty” Dave’a Couliera i Johna Stamosa.

Bob Saget using a beard filter.
Inny klip pokazał Sageta używającego filtra, który sprawił, że wyglądał jakby miał długą brodę.
eattravelrock/Instagram

Koledzy z „Pełnej chaty” Candace Cameron Bure oraz Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen również wzięli udział w nabożeństwie ku pamięci „America’s Dad.”

Od czasu jego śmierci, Rizzo podzieliła się, że stała się bliska trzem córkom Sageta, Aubrey, 35, Larze, 32, i Jennifer, 29, które dzielił ze swoją pierwszą żoną, Sherrie Kramer.

Bob Saget and Kelly Rizzo walking together.
Rizzo podzieliła się, że była przytłoczona ilością miłości, którą otrzymała po swojej stracie.
eattravelrock/Instagram

Saget i Kramer rozwiedli się w 1997 roku, a on poślubił Rizzo w 2018 roku.

„Nazwałbym to więcej niż dogadywaniem się, kochamy się bardzo, bardzo i rozmawiamy lub tekstujemy każdego dnia”, Rizzo podzieliła się w czerwcu o swoim związku z córkami komika. „Jesteśmy po prostu bardzo, bardzo wdzięczni za to, że jesteśmy tak blisko jak jesteśmy, ponieważ nie zawsze tak jest w przypadku rodzin pasierbów.”