wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Amy Robach i T.J. Holmes dzielą się intymnymi wspomnieniami, zastanawiając się nad rokiem 2023: „Prawdziwi my

Amy Robach i T.J. Holmes opublikowali montaż wideo przedstawiający ich „ulubione, najmilsze i najzabawniejsze” wspomnienia z ostatniego roku.

Wideo zawierało kilka filmów selfie i zdjęć, na których oboje uśmiechali się, śmiali i świetnie się bawili podczas swoich przygód z 2023 roku.

Byli współprowadzący „GMA3” zawarli treści z niektórych swoich podróży – w tym picie Aperol Spritzes w Europie, pozowanie w strojach kąpielowych na łodzi i cieszenie się wakacjami w Meksyku.

Robach i Holmes udostępnili również filmy z wspólnego biegu w półmaratonie w Brooklynie w maju, a później w TCS New York City Marathon w listopadzie.

Para zadbała również o to, by zamieścić materiały z jej wizyty w jego rodzinnym mieście Fayetteville, Ark., gdzie kibicowali jego uczelnianej drużynie futbolowej.

Wideo podkreśliło również niektórych z ich bliskich przyjaciół, ale koncentrowało się głównie na chichotaniu pary, byciu głupkowatym i dzieleniu się subtelnym PDA.

Byli współprowadzący „GMA3” zawarli swoje „ulubione, najmilsze i najzabawniejsze” wspomnienia. ajrobach/Instagram
Robach i Holmes zamieścili kilka zdjęć ze wspólnych wakacji. ajrobach/Instagram
Podkreślili kilka kamieni milowych jako para – w tym jej wizytę w jego rodzinnym mieście. ajrobach/Instagram

„BTS z naszego 2023 roku, roku, którym nie mogliśmy się w pełni podzielić ze wszystkimi i roku, w którym głównie trzymaliśmy się z dala od mediów społecznościowych” – podpisali wspólny post na Instagramie.

Współgospodarze „Amy and T.J. Podcast” wspominali zeszłorocznego Sylwestra, podczas którego czuli się „zaniepokojeni” i „niepewni” 2023 roku, ponieważ minął nieco ponad miesiąc, odkąd ich kontrowersyjny związek trafił na pierwsze strony gazet.

„Okazało się, że przyniósł nam perspektywę, spokój, możliwości, lepsze zdrowie, lepsze relacje z tymi, których kochamy i radość z autentycznego życia” – napisali.

Współgospodarze podcastu zadbali o to, by zamieścić kilka całujących się w policzek selfie. ajrobach/Instagram
Zastanawiali się nad uczuciem „niepokoju” przed rozpoczęciem 2023 roku w zeszłym roku. ajrobach/Instagram

„To, co tu zobaczysz, to my. Prawdziwi my. Głupi my. Szczęśliwi my. Ale także dwoje ludzi, którzy znaleźli sposób na taniec podczas burzy. Nawet w bólu i niepewności może być tyle światła i radości. To lekcje, których nauczyliśmy się po drodze” – kontynuowali.

Robach, 50, i Holmes, 46, zakończyli post, drażniąc się, że „nie będą ukrywać się samotnie w domu w tę noc sylwestrową!”

Czytaj również:  Tom Sandoval przeraża Lisę Vanderpump wyznaniem o samobójstwie

Więcej na Page Six, które kochasz …

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Byli dziennikarze mogli świętować Sylwestra razem, ale zdecydowali się spędzić Boże Narodzenie osobno i być z własnymi dziećmi z poprzednich związków.

Robach i Holmes mieli dość napięty rok 2023. W styczniu ABC oficjalnie pozwoliła im odejść po reakcjach na ich związek.

Wyjaśnili, że od tego czasu znaleźli „światło i radość nawet poprzez ból i niepewność” ajrobach/Instagram
Robach i Holmes trafili na pierwsze strony gazet ze względu na swój kontrowersyjny związek w grudniu 2022 roku. ajrobach/Instagram

Dwa miesiące później Robach sfinalizowała swój rozwód z Andrew Shue. Holmes rozwiązał swój rozwód z Marilee Fiebig dopiero w październiku, ale zarówno Robach, jak i Holmes zaprzeczyli zdradzie i utrzymywali, że byli w separacji ze swoimi małżonkami, kiedy rozpoczęli swój związek.

Robach i Holmes uruchomili razem swój podcast w grudniu, ale wkrótce potem Page Six podała wiadomość, że ich byłe, Shue i Fiebig, spotykają się ze sobą.

„To przerodziło się w coś innego i połączyły ich wartości. To teraz coś więcej niż romans” – powiedziało nam wówczas jedno ze źródeł.

Latest Posts

Nie przegap