wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Bella Ramsey i Ariana DeBose wygasiły konflikt uściskiem na gali Emmys 2024 po podejrzanym żarcie Critics Choice

Pozwalają, by przeszłość była przeszłością.

Ariana DeBose najwyraźniej wybaczyła Belli Ramsey na gali Emmys 2024 po tym, jak aktor „Last of Us” zażartował kosztem gwiazdy Broadwayu podczas niedzielnej gali Critics Choice Awards.

Na zdjęciu udostępnionym w mediach społecznościowych, 32-letnia DeBose i 20-letnia Ramsey przytuliły się podczas rozdania nagród w Peacock Theater w Los Angeles w poniedziałek wieczorem.

Uścisk nastąpił dzień po tym, jak Ramsey – który używa zaimków oni/oni – zażartował na temat kariery DeBose’a jako aktora i piosenkarza.

Podczas wręczania nagrody za najlepszą piosenkę, wychowanek „Najgorszej czarownicy” wymienił „słynne głosy” w tej kategorii.

Wyczytała nazwiska Billie Eilish, Lenny’ego Kravitza i Dua Lipy, po czym zażartowała: „Są też aktorzy, którzy również myślą, że są piosenkarzami: Jack Black, Ariana DeBose, Ryan Gosling.”

Ariana DeBose i Bella Ramsey podzieliły się uściskiem podczas gali Emmys 2024. FOX
Uścisk nastąpił dzień po tym, jak gwiazda „Last of Us” zażartowała na temat kariery aktorskiej i piosenkarskiej aktorki „West Side Story”. Getty Images for Critics Choice Association

Następnie kamera przeniosła się na aktora głosowego „Wish”, który wyglądał na mniej niż rozbawionego tą uwagą, po czym przeniosła się na śmiejącego się 43-letniego Goslinga, który ostatecznie odebrał nagrodę za swój utwór „Barbie” „I’m Just Ken”

Po ceremonii DeBose wzięła na Instagram, aby podzielić się swoimi prawdziwymi odczuciami na temat żartu Ramseya.

„Nie, nie uznałam tego za zabawne. Lol”, napisała na swoim Instagramie.

„Są też aktorzy, którzy również myślą, że są piosenkarzami: Jack Black, Ariana DeBose, Ryan Gosling”, powiedziała Ramsey. Chelsea Lauren/Shutterstock
Kiedy kamera skierowała się na DeBose, wyglądała na mniej niż rozbawioną tą uwagą. The CW

Fani gwiazdy „West Side Story” stanęli w jej obronie w Internecie, potępiając żart za brak szacunku dla wielokrotnie nagradzanej kariery DeBose.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Jeśli myślisz, że Ariana DeBose jest 'aktorem, który myśli, że jest piosenkarką’, to jesteś w takim błędzie, że to aż żenujące” – napisał na Twitterze jeden z użytkowników.

„Ariana DeBose, zdobywczyni Oscara, nominowana do nagrody Tony, członek obsady Hamiltona na BROADWAY…. „Myśli, że jest piosenkarką”?!? Kto to napisał?! Chcę nazwiska #CriticsChoiceAwards”, dodał inny.

Czytaj również:  43-letnia Olivia Munn, u której zdiagnozowano raka piersi, ujawnia, że przeszła podwójną mastektomię
Aktor głosowy „Wish” powiedział na Instagramie po ceremonii, że nie uważa żartu za zabawny. Getty Images

„Wyobraź sobie, że mówisz tak o Arianie, KTÓRA BYŁA NA BRODAWIE!!! I WYGRAŁA WIELE NAGRÓD ZE SWOIM ZESPOŁEM”, napisała inna osoba.

DeBose otrzymała również wsparcie od Jamie Lee Curtis, która okrzyknęła piosenkarkę „królową” w poniedziałkowym poście na Instagramie.

„Jaja sobie robisz!” napisała 65-letnia aktorka „Halloween”. „Ariana DeBose jest królową. #backthef-koff #shutthef-kup.”

Latest Posts

Nie przegap